Uued lamelid Jaapani tootjalt Yokohama

Uued lamelid Jaapani tootjalt Yokohama

YOKOHAMA iceGuard iG50

Tõeline Jaapani kvaliteet

Yokohama Ice Guard IG50 – naastudeta talverehv, mis tagab suurepärase haardumise jääl ja madala kütusekulu.
Rehvi koostises on Yokohama ettevõtte poolt välja töötatud vett absorbeeriv kummisegu, tänu millele toimub vee tõhus kõrvalejuhtimine kokkupuutepunktist ning tagatakse rehvi vahetu haardumine kuiva jäise pinnaga. Vett absorbeeriv kummisegu koosneb imavatest mullikestest, mis juhivad kokkupuutepunktist kõrvale veekile, ja kõvast kestast, tänu millele luuakse mikroäärte efekt. Kõva kest tagab omakorda rehvi iga ploki jäikuse. Kummisegu koostisse kuulub ka imav valge geel, mis juhib kokkupuutepunktist tõhusalt kõrvale veekile.
Kütusekulu alandamine saavutatakse tänu rehvi deformeerumist ärahoidvale konstruktsioonile. Protektori keskosal on suurendatud kokkupuutepind ja rohkem lamelle kui õlaosal, tänu millele parenevad haardumis- ja ääreefekti näitajad jäisel pinnal. Tänu protektori keskossa koondatud mitmetuumalistele plokkidele parenevad pidurdusnäitajad ning juhitavus kuival, märjal ja jäisel pinnal. Diagonaalsed mikrosooned võimaldavad saavutada optimaalseid näitajaid alates rehvide kasutuselevõtu hetkest, seda isegi ilma rehvide sissesõitmiseta.
Eelised
  • Vee tõhus kõrvalejuhtimine, mis hoiab ära mikrovesiliu efekti;
  • Kütusekulu alandamine;
  • Rehvi deformatsiooni ärahoidmine;
  • Parendatud pidurdusnäitajad;
  • Väga head juhitavuse näitajad kuival, märjal ja jäätunud teekattel.


Rehvi peamised eelised
Protektori asümmeetriline disain
Protektori keskosal on suurendatud kokkupuutepunkt ja rohkem lamelle kui õlaosas, tänu millele parenevad haardumise ja ääreefekti näitajad jäisel pinnal. Õlatsoonis on rohkem sooni, tänu millele saavutatakse suurepärased ääreefekti ja haardumise näitajad lumisel pinnal.
Kolmekordsed mahulised kolmemõõtmelised lamellid keskosal ja kolmekordsed kolmemõõtmelised lamellid
Kahte tüüpi kolmemõõtmeliste lamellide varieerumine võimaldab saavutada protektori iga osa suurepäraseid näitajaid. Paljutahuline pind laseb lamellidel üksteist toetada, tagades plokkide vastupidavuse deformatsioonile. Tulemusena suureneb kokkupuutepind ja ääreefekt, saavutatakse väga head omadused jäisel ja lumisel pinnal.
Protektori mitmerealised plokid
Keskosasse koondatud mitmerealised protektori plokid parendavad pidurduse näitajaid ning juhitavust kuival, märjal ja jäisel pinnal.
Diagonaalsed mikrosooned
Võimaldavad optimaalsete näitajate saavutamist alates kasutuselevõtu hetkest, seda isegi ilma rehvide sissesõitmiseta.
Kütusekulu vähenemist tagav konstruktsioon
Kütusekulu vähendamine saavutatakse tänu deformeerumist ärahoidvale konstruktsioonile.
Vettabsorbeeriv kummisegu
Sageli on juhitavuse kaotamise peamiseks põhjuseks jääd kattev veekiht. See on nõndanimetatud mikrovesiliu efekt jäisel pinnal. Tavaline rehv hakkab sellisel pinnal libisema, kuna temperatuuril -6 °С kuni 0 °С ületab veekihi paksus rehvi võime vett tõhusalt kõrvale juhtida. Yokohama ettevõtte poolt väljatöötatud vettabsorbeeriv kummisegu juhib vee kokkupuutepunktist tõhusalt välja, tagades rehvi vahetu haardumise kuiva jäise pinnaga.