Enimmüüdud ja kõige populaarsemad suverehvide mudelid 2024a

Enimmüüdud ja kõige populaarsemad suverehvide mudelid 2024a

1. TRIANGLE SPORTEX TH201


 

Hea toimivusega , suure jõudlusega (UHP) asümmeetrilise protektori mustriga suverehv sõiduautodele. Triangle Sportex TH201 paistab silma suure turvalisusega nii kuival kui ka märjal teel.

 • Asümmeetriline protektori muster
 • Optimeeritud plokkide paigutus
 • Uus kummisegu
 • Kolm kesksoont vee eemale juhtimiseks

Hea toimivus erinevatel teekatetel
Asümmeetriline muster, suured protektoriplokid ja suur kontaktpind parandavad rehvi toimivust märjal teel.Tõhus vee eemale juhtimine ja sõidumugavus
Kolm kesksoont ja protektori keskosa plokkide vahel viltu paiknevad sooned juhivad vett eemale, minimeerides vesiliu tekkimise ohtu ja parandades haarduvust märjal teekattel. Teravnurga all paiknevad elemendid tagavad ühtlase ja vaikse sõidu ning suudavad paremini lööke summutada.


Mugavus ja energiatõhusus
Vastupidav keskribi tagab teel stabiilsuse. Uute kummimaterjalide kasutamine vähendab rehvi deformatsiooni ja nii ka kütusekulu.Kõrge kvaliteet tänu nüüdisaegsele tehnoloogiale
Rehv on varasemate mudelitega võrreldes kergem. Nii on auto veermiku koormus väiksem. Elektrooniline kvaliteedi kontrollimise süsteem Triangle’i tehastes tagab valmistoodangu nõuetele vastamise.2. Sailun Atrezzo ZSR


Uue põlvkonna rehvid Atrezzo ZSR on töötatud välja nii, et oleks tagatud suurepärased juhitavuse näitajad nii märjal kui kuival teekattel.

Atrezzo ZSR uue põlvkonna rehvid on loodud, tagamaks eeskujulikke juhitavuse häid näitajaid nii kuival kui ka märjal teel. Assümeetriline disain, parendatud rehvi koostis tagavad tänavail ja magistraalidel erakordse juhitavuse.

 • Protektori assümeetriline disain tagab kompromissitu juhitavuse
 • Protektori õla lai blokk tagab probleemitud kurvide võtmise
 • Muutuva kaldega protektori muster tagab sujuva, vaikse sõidu
 • Aastaringseks kasutamiseks ette nähtud materjal, millest on valmistatud protektor, tagab suurepärase kurvide võtmise ning juhitavuse
 • Sügavad, rõngakujulised sooned tagavad suurepärase haarduvuse märgadel ja kuivadel teekatetel

Erakordne juhitavus

 Protektori õla lai blokk tagab probleemitud kurvide võtmise.

Kõva keskribi


 

 Kõva keskribiga protektori disain tagab suurepärase stabiilsuse ja teetaju.

Suurepärane haarduvus


 

 


Ekstralaiad sooned tagavad turvalisema sõidu märjal teekattel ning väiksema libisevuse.
 

3. Sailun ATREZZO ELITE


Optimeeritud disainiga spetsiaalselt välja töötatud HP-klassi rehv, mis aitab kütust kokku hoida ning on mõeldud väikestele linna- ja kompaktautodele. Rehv tagab optimaalse turvalisuse märgadel teekatetel. Väikese veeretakistusega kummisegu võimaldab säästa rohkem kütust ja saavutada väga madala mürataseme. Kiire reageerimine roolile ja laitmatu pidurdamine.


Rehvil on asümmeetriline turvisemuster, mida iseloomustavad kolm katkematut ribi turvise keskosas ja tugevad õlaplokid. Need tehnilised iseärasused võimaldavad muuta kontaktpinna maksimaalselt efektiivseks ja tagavad hea juhitavuse kuival teel. Lisaks neljale ringsoonele on turvis varustatud ka vett ärajuhtivate diagonaalsoontega. Need külgsooned ennetavad vesiliu teket, parandades samaaegselt haarduvust märja teega. Kummisegu sisaldab kõrgdispersset Silicat ja butadieenstüroolkautšukki (SBR), mis muudavad juhtimise tõhusamaks. Rehv on saadaval 35 tüüpmõõdus.

 
Turvise asümmeetriline disain kolme katkematu ribi ja jäikade õlaplokkidega

Maksimaalselt tõhus kontaktpind, et tagada juhitavus igasugusel kuival teekattel

Vee kahekordne ärajuhtimine läbi nelja sirge laia soone

Ühendus põiksoontega, et ennetada vesiliu teket ja täiustada haarduvust märjal teel


Kummisegu, mille koostisse kuuluvad kõrgdispersne micro Silica ja modifitseeritud butadieenstüroolkautšuk (SBR)

Välja töötatud suurema efektiivsuse saavutamiseks


 

4. Gremax capturar cf19

Ultra-High Performance Series
  
Rehv on loodud mugavuse ja madala mürataseme jaoks, pakkudes samal ajal suurepärast veojõudu märjal ja kuival, on hea juhitavusega ja pakub ohutut sõitu nii märgades kui kuivades tingimustes.

Asümmeetriline turvisemuster, mis on ette nähtud väga heaks juhitavuseks kurvides ja veojõu parendamiseks pidurdamisel ja kiirendamisel.

Spiraalselt mähitud, ühendusteta nailonist kiht parandab sõidu kvaliteeti, pakkudes samas suurt vastupidavust ja tugevust.

Optimeeritud turvise paigutus pakub sujuvat sõitu.

Spetsiaalselt valmistatud turvisematerjal ja kummisega tagavad suurepärase haarduvuse  niisketes ja kuivades tingimustes.

5. FIREMAX FM601

• Kolm laia soont ja asümmeetriline  kujundus parandab jõudlust märjal teekattel ja peab hästi vastu vesilule
• Kõrge keskribi parandab juhitavust, stabiilsust suure kiirusega sõites;
• õlgade suurenenud jäikus ja rõhu jaotumine õlapiirkonnas, pakub maksimaalset haardumist kiiretes kurvides;
• "Slot" disain hüdrauliliseks tööks
 


 

6. GT Radial FE2


TÄIENDAV KÜTUSESÄÄST JA VÄHE MÜRA

Omadused Eelised
Uuenduslik uus turvisegu lühike pidurdusteekond – märjal  A
Suurepärane sõidumugavus ja täpne juhitavus
Täiustatud veeretakistus vähendab heitgaase ja vähendab kütust
4 laia soont erakordseks vee ärajuhtimiseks (3 soont <195 sektsioonidele)
Optimaalse rõhujaotusega täiustatud rehviprofiil. Suurepärane läbisõit ja ühtlane kulumine

 

7. MINERVA F205

MINERVA F205 on sportlike omadustega suverehv, mis on loodud toimima mugavust ja vaikust tegemata, ühendades tagasihoidliku turvise ja segu. Turvise jooned pakuvad paremaid juhitavusomadusi märjal teel, vähendades vesiliistumise ohtu, ja segu pakub teie meeleolukaks sõiduks suurepärast haarduvust kuival teel.

Minerva on 1992. aastal asutatud Belgia kaubamärk.

Algselt levitas Minerva rehve Saksa kontsern Continental, nüüd toodetakse Minerva rehve Euroopas ja Aasias.

Kvaliteet, väärtus ja järjepidevus on selle Canada Tire eksklusiivse kaubamärgi põhiväärtused. Pakkudes laias valikus tooteid ja suurusi, vastavad Minerva rehvid Kanada turu vajadustele kõikidel aastaaegadel ja lugematul hulgal rakendustel. Minerva müüb aastas üle 1,5 miljoni rehvi ja on juhtiv globaalne kaubamärk ning seda müüakse enam kui 70 riigis kõigil mandritel.


  


 

8. ROYALBLACK ROYALMILE

 • Mugav vaikne jõudlus Adopt 5 sagedusmustriplokk, optimeeritud permutatsioonikujundus, vähendavad tõhusalt mustriploki müra resonantsnähtust, vähendavad müra, parandavad sõidumugavust
 • Suurepärane sooritusvõime märgaladel Pikisuunalise/ristisuunalise soone disaini optimeerimine ja parima soonekõvera kasutamine parandavad rehvide kuivendusomadusi märgaladel ja parandavad oluliselt rehvide ohutust.
 • Erakordne juhitavus. Sisemine ja välimine asümmeetriline õlakujundus on loodud selleks, et tagada märjal teel sõit, parandades samal ajal rehvi juhitavust, pakkudes sõidunaudingut.
 • Suurepärane kulumiskindlus. Optimaalne vee-maapinna suhe ja optimeeritud teraslehe konstruktsioon võivad takistada pinge kontsentratsiooni rehvi töötamise ajal, nii et kõik rehvi punktid on ühtlaselt kulunud ja kulumisvõime paraneb.
 
 

9. RADAR Dimax R8+


Radar Dimax R8 + on ultra high performance UHP rehv. Mõeldud spetsiaalselt suure jõudlusega sõidukitele ja pakub ideaalset segu suurepärasest märg- ja kuivhaardumisest, täpsest käsitsemisest ja sõidumugavusest
 • Asümmeetriline turvisematerjal koos täiustatud ränidioksiidiprofiiliga
 • Täpne käsitsemine suure kiirusega
 • Neli laia pikisuunalist soont
 • Vaikne ja mugav sõit
 
 

10. TRIANGLE TC101


 

Asümmeetrilise protektori mustriga suverehv sõiduautodele, mis toimib ühtviisi hästi nii kuival kui ka märjal teekattel. Lisaks sellele tagab Triangle AdvanteX TC101 suure sõidumugavuse ja märkimisväärse kütuse kokkuhoiu.

 • Asümmeetriline protektor
 • Neli põhisoont
 • Suur arv põiksuunalisi sooni
 • Tugevdatud õlapiirkonna plokid
 • Uus kummisegu

 

11. ARIVO PREMIO ARZERO


SUUR JÕUDLUS
Asümmeetriline mustrikujundus, tasakaalustatud ja optimeeritud mustri soone disain
Laia pikisuunalise soonega disain

ARIVO DISAINKONTSEPTSIOON

Laiad pikisuunalised sooned suudavad vett kiiresti välja juhtida, vältides tõhusalt rehvi libisemist märjal teel ja parandades juhitavust märjal teel.
 

12. Nankang NA-1


Nankang Econex NA-1

Kerge profiiliga disain ja kitsas mustri disain võivad vähendada rehvide kulumist ja veeretakistus.

Turvise raadiuse kolmanda osa suurendamine võib vähendada turvise õla kokkupuutesurvet ja vähendage veelgi müra.
 

Ainulaadne asümmeetriline mustrikujundus. Sisemine muster on keskendunud vee ärajuhtimise tõhususe suurendamisele, mis suurendab jõudlust märjal teel.
 

Välimine muster rõhutab manööverdusvõimet, nii et kasutades suuremaid mustri plokke turvise õlal, tagaks see  parema juhitavuse  kurvides.
 

Müra vältimise riba, mis on paigutatud turvise välimise õla külgmistele soontel  blokeerib õhuvoolu soontes, et vähendada tekkivat müra.
 

Viilutatud soonega seinakujundus kohendab veekilet , et  parandada märghaardumist.
 

13. Sailun Terramax M/T

Maastikule mõeldud mudarehv, mis toimib ühtviisi hästi nii kuivades kui ka märgades tingimustes. Isepuhastuv protektori muster tagab vastupidavuse ja suurepärase veojõu ebatasastel pindadel.

Sümmeetriline muster
Suurem kulumiskindlus
Väga hea sooritusega rehv (UHP)
Mud-terrain-rehv

Vastupidav konstruktsioon
Rehvi spetsiaalselt tugevdatud küljed kaitsevad seda läbilöökide ja -torgete eest. Vastupidavust suurendab veelgi kolmekihiline polüestrist karkass.

Suur veojõud
Laiad plokid ja nendevahelised sügavad sooned pakuvad maksimaalset veojõudu nii kuival kui ka märjal pinnal. Avatud küljeservad juhivad kontaktpinnalt tõhusalt ära pori, kive ja vett.

Suurepärane maastikule
Suurte küljeplokkide ja sügavate soontega agressiivne sümmeetriline disain tagab suurepärase toimimise maastikul, säilitades samal ajal suure turvalisuse ja mugavuse ka teel sõites.
 

14. Minerva F209


 

15. SAILUN Atrezzo Eco


Kütusesäästlikud suverehvid linnas/maanteedel (asfalt) sõitmiseks. Tagavad stabiilse sooritusvõimekuse märjal teekattel ning suure läbisõidu.

Kütuse kokkuhoid
Suurem kulumiskindlus
Assümmeetriline muster
XL kandevõime (sõltuvalt suurusest)

Vähendatud vesiliu risk

Kolm peent vertikaalsoont rehviäärtes parendavad märghaarduvust ning vähendavad suurtel kiirustel vesiliu riski.

 

Suurepärane pidamine ja kütuse kokkuhoid

Kaks keskriba ning neid täiendavad sooned parendavad rehvide vastupidavust, tagavad suurepärase pidamise, vähendavad veeretakistust, mis päädib ühtekokku kütuse kokkuhoiuga.

 

Suurem komfortsus, väiksem veeretakistus

Rehvikarkassi parendused suurendavad sõidumugavust ning vähendavad veeretakistust.


 

16. Tracmax (Rotalla) X-privilo TX3HIGH PERFORMANCE TYRE

X-PRIVILO TX3 on dünaamiliselt disainitud, pakub suurt kiirust, ohutust ja sõidurõõmu. Täiuslik jõudlus ja juhitavus spetsiaalse profiiliga kiirussõltlastele. Maksimaalne haardumine kurvides märjal ja kuival pinnal. Lai kasutusala alates sportautodest kuni kõrgtehnoloogilise struktuuri ja esteetilise välimusega luksusautodeni.Neli peamist asümmeetrilise soone kujundust tagab vesiliu vastase jõudluse.Pideva, ümbermõõduga kindel keskribi tagab sirgjoonelise stabiilsuse kiirusel ja annab terava roolireaktsiooni.


Terav ristlõikega soon ja lamellkonstruktsioon parandavad vesiliu vastaseid omadusi.

 
 

17. KUMHO ECOWING ES31


KUMHO ECOWING ES31 sõiduauto suverehv on taskukohane ja säästlik.
Väikese või suure auto jaoks.

Ökonoomne ja keskkonnasõbralik rehv.
 

Tasakaalustatud ja vaiksel rehvil on erinevates tingimustes hea haarduvus.
Turvaline ja vastupidav valik.
 

18. KUMHO HS52


7. Koht tehnikamaailm 2023a suverehvide testis
2022a rehvimudel
 
KUMHO ECSTA HS52

ECSTA HS51 asendav auhinnatud uus ECSTA HS52 muster on loodud pakkuma täiuslikku tasakaalu mugavuse ja jõudluse vahel, pakkudes esmaklassiliste sedaanide ja sportsõidukite juhtidele mugavat sõitu ning kõrget haarde- ja pidurdusvõimet. 

Funktsioonid:

Asümmeetriline turvise disain. Asümmeetriline turvise disain tagab väga tasakaalustatud juhitavuse nii märjal kui ka kuival pinnal. Laiad turvise sooned vähendavad, optimiseerivad vee äravoolu, tagavad kõrge vesiliukindluse.

Multi Pitch Turviseplokkide optimaalne sammude paigutus suurendab mugavust, vähendades samal ajal müra

Ühendtehnoloogia

Ainulaadne segu hea haarduvusega vaikudest, mis on kombineeritud hästi dispergeeruva ränidioksiidi ja multifunktsionaalsete polümeeridega, tagavad kõrgetasemelise jõudluse märjal ja kuival teel ning suurema läbisõiduga võrreldes eelkäijaga.

Auhinnatud disain
Prestiižse IF disainiauhinna 2022 võitja
 

19.  Nordexx NS9000


ULTRA HIGH PERFORMANCE TIRES UHP
Suure jõudlusega suverehvid
 • Uue põlvkonna turvise disain parema jõudluse tagamiseks
 • Täpne juhitavus, parem juhitavus ja suurem haarduvus
 • Madal välise ja salongisisese müra tase asümmeetrilise mustri tõttu
 • Suurepärane vee äravool läbi suunatud dispersioonisoonte
 • Laiad õlaplokid suurendavad turvalisust, haarduvust ja stabiilsust
 • Vähendatud veeretakistus kütusekulu ja CO2 heitkoguste vähendamiseks
 • Soovitatav sportautodele ja kompaktsetele autodele.


Nordexx kuulub Põhja-Euroopa suurima rehvimüüja NDI Group A/S-i

20. Pirelli P Zero
UHP-klassi rehvid P ZERO on disainitud võimsate sedaanide ja keskklassi sõiduautode, luksusklassi limusiinide ja  kompaktsete sportautode ning uue põlvkonna võimsate maastikuautode jaoks. Asümmeetriline muster tagab lühema pidurdusteekonna, kindla kontrolli auto üle ja väga hea juhitavuse. 
 
P ZERO rehv on loodud selleks, et tagada superautode saavutusi, pakkudes ülimat mugavust ja ohutust isegi kõige nõudlikematele autojuhtidele.
 
P Zero rehvid on tehnoloogiliselt kõrgeimal tasemel uuenduslikud tooted firma Pirelli seeriatootmises. Selle rehvi väljatöötamise käigus registreeriti viis patenti. Rehvil on uus turvisemustri joonis, futuristlikud plokkide ühendused ja lamellide uuenduslik struktuur.
 
Tänu karkassi ja turvisemustri suurepärasele ehitusele valiti P Zero rehvid sportautode tootjate poolt välja seeriapaigaldamiseks oma superautodele tehase tingimustes. P Zero rehvid on seeriavarustuseks Ferrari 599 GTB Fiorano, Lamborghini Murcielago ja Gallardo, Audi R8 ja S8, Aston Martin DB9, Maserati Quattroporte, Jaguar XK, Mercedes AMG, Alfa Romeo 8C Competizione, aga ka kõige „kuumematel“ Porsche’l и BMW-l.
 
P Zero peamiseks omaduseks on optimaalne haakumine nii märja kui ka kuiva teekattega. P Zero on uhke oma turvisemustri eriliste nanokomponentide üle, tänu millele optimaalsete dünaamiliste näitajate saavutamine osutub võimalikuks juba esimestel kilomeetritel, kui rehv on veel külm.
 
Turvisemustri uuenduslik joonis tagab parima haakumise märja ilmaga ning suurepärase akustilise mugavuse. Samal ajal asümmeetriline profiil DA.Co (Dynamic Asimetric Contour) tagab ühtlase kulumise ja säilitab püsiva kontaktipinna kuju mis tahes kiirustel.
 
1 – Kolm katkematut pikiribi. Optimeeritud ja püsiv kontaktipind
Turvisemustri suurendatud jäikus. Parendatud pidurdamise- ja haakumisomadused, isegi suurtel kiirustel 
2 – Välise pöia laiad ja jäigad plokid. Jäikusribidega tugevdatud küljed ja kindel reaktsioon täiendava roolipöörde korral. Parem juhitavus sportrežiimil juhtimisel .
3 – Kolm laia pikisoont. Kiire vee minema juhtimine. Turvisemustri ühtlane kulumine, mürataseme vähenemine ja kasutusaja pikenemine 

Turvisemustri kõrgtehnoloogiline asümmeetriline joonis. Optimeeritud kontaktipind suurtel kiirustel. Kindlus ja sportlik juhitavus ülima mugavusegaSuurem ohutus ja kontroll vesiliu korral.

Hinnangud: 
Sport 4
Pidurdamine  5
Märg tee 5
Mugavus  4


1 – normaalne 2 – hea 3 – väga hea 4 – suurepärane 5 – oivaline 


 

 

21. Nokian WetproofMEELERAHU MÄRGADE ILMADEGA

Uus Nokian Wetproof suv on turvaline ja usaldusväärne Kesk-Euroopa teedele kohandatud suverehv. Suurepärane märja pidurdamise võime ja võimas vesiliu takistus muudavad sõidu lihtsaks ja mugavaks ka vihmasel päeval.

Varustatud Nokian Tyres'i Aramid Sidewall tehnoloogiaga, mis pakub suute nõudmistega sõiduolukordades rohkem vastupidavust ja kaitset.Äärmine ohutus märgadel ja kuivadel teedel
Tipptasemel stabiilsus ja mugavus ka rasketel teedel

Nokian Wetproof SUV on varustatud Nokian Tyres'i ainulaadse Aramid Sidewall tehnoloogiaga.
Aramid Sidewall Külgseinaühendus, mis on erakordselt vastupidav ja torkekindel, sisaldab ülitugevaid aramiidkiude. Sama materjali kasutavad lennundus- ja kaitsetööstus. Aramiidkiud tugevdavad külgmist kummi, et taluda väliseid mõjusid.

Külgseinaühendus, mis on erakordselt vastupidav ja torkekindel, sisaldab ülitugevaid aramiidkiude. Sama materjali kasutavad lennundus- ja kaitsetööstus. Aramiidkiud tugevdavad külgmist kummi, et taluda väliseid mõjusid ja suruda vastu rattaäärikut.DUAL ZONE SAFETY CONCEPT  
Kahe  tsooni ohutuse kontseptsioon
Püsivus ja täpne juhitavus

Unikaalne kahe tsooni ohutuse kontseptsioon koosneb kahest funktsionaalsest tsoonist. Rehvi välisküljel olev Power Zone tagab täpse juhitavuse, seestpool asuv Wet Safety Zone maksimeerib ohutust märjal teel.

 

 

22. Mudarehv Maxxis M8060 TREPADOR 


Maxxis M8060  TREPADOR RADIAL
M/T mud terrain mudarehv.
 
Ekstreemsetel maastikel sõitmiseks ette nähtud rehvid (off-road). Antud rehvid on ette nähtud ekstreemsete teeolude jaoks, väga vastupidavad läbitorgete suhtes.
 • Radiaalrehvid 
 • 30% maantee, 70% maastik
Vastupidav ning pikema kasutuseaga rehv.
 
Täiendava nailonkoorrdiga rehvid, mis on läbitorgete suhtes tunduvalt vastupidavamad. Nailonkoordid parendavad oluliselt pidamist suurtel kiirustel.

Suurepärane sooritusvõimekus maastikul.
Ülimalt agressiivne rehvimuster tagab suurepärase tõmbe ekstreemsetel teedel: kivistel ja liivastel jne.