2024a uued suverehvide mudelid

2024a uued suverehvide mudelid

1. BRIDGESTONE Turanza T6


UUS 2024 / 2023a rehvimudel

Olenemata sellest, kas läbite maanteel kurvi või peate linnas ootamatult pidurdama, vastavad Bridgestone uued Turanza 6 rehvid ootustele ja ületavad seda ning seda isegi märgades tingimustes.


Parim sooritusvõime märgades tingimustes 1
Suurepärane läbisõit 2
Täiustatud kütusesäästlikkus/energiatõhusus 2

UUS SEGAMISMEETOD JA TÄITEPOLÜMEERI KEEMILINE KOOSTIS
PARIM SOORITUSVÕIME MÄRJAL TEEKATTEL TÄNU OPTIMAALSELE VEE ÄRAVOOLULE.
Parandab kontrolli keemilise reaktsiooni üle, tasakaalustab tugevdusmehhanismi ja täiustab täiteaine jaotust.


TOPELTNURKSED LAINELISED 3D-TURVISESOONED
SUJUV RÕHUJAOTUS LÄBISÕIDU SUURENDAMISEKS.
Sellel on sidusmehhanism, saavutamaks eelkäijaga võrreldes suurem mustri lokaalne jäikus ning väiksem libisemine.


Vett eemalejuhtivate õlalõhede illustratsioon
UUS VETT EEMALEJUHTIVATE ÕLAKU SOONTE DISAIN
VEE SUJUVAMAKS VÄLJA JUHTIMISEKS
Aitab parandada rehvi haarduvust märjal pinnal, juhtides vett rehvi alt eemale ja minimeerides vesiliu tekkimise võimalust.

Väikese lõimetihedusega põhimikukihi illustratsioon
UUS VÄIKESE LÕIMETIHEDUSEGA PÕHIMIKUKIHT JA TURVISEKIHID
REHVI KAALU JA HÜSTEREESI VÄHENDAMISEKS
Tänu väikese lõimetihedusega põhimikukihile ja turvisekihtidele säästab Turanza 6 madalama veeretakistuse tõttu veelgi rohkem kütust või elektrit. Aerodünaamiline veljekaitse kuju kaitseb teie rehvi järskude kumerusmuutuste eest ja vähendab tõmbejõudu.

2. Nokian Hakka Green 3


2021/2022a rehvimudel

Põhjamaades elavad  juhid soovivad, et nende rehvid oleksid vihma korral ohutud. Enamik juhte soovib ka keskkonnasäästlikumat sõitu, madalat kütusekulu, keskkonnasõbralikke tooraineid ja paremat vastupidavust. Põhjamaise vahelduva ilma jaoks mõeldud Hakka tooteperekonda kuuluv uue põlvkonna suverehv Nokian Hakka Green 3 ühendab oskuslikult märja ilma ohutuse kerge veeremisega. Nokian Rehvide uus premium suverehv tundub vihmase ilmaga turvaline ja tasakaalustatud, säästab kütust ja pakub nauditavamaid kilomeetreid. 

Green Sense'i kontseptsioon , mis võimaldab  Nokian  Hakka Green 3-l nii kiiresti peatuda kui ka pingutuseta takistada vesiliistumist põhjapoolsetel teedel, mis mõnikord võivad olla täis roobastest. Käsitsemine on stabiilne, täpne ja mugav nii kuiva ilma kui ka vihma korral. Põhjapoolsete karmide teede jaoks välja töötatud Nokian  Hakka Green Hybrid  kummisegu koos kohandatud turvisemustriga tagab suurepärase kulumiskindluse kevade esimestest päevadest kuni külmema sügisilmani. Uued jätkusuutlikud materjalilahendused täiendavad rehvi rohelist olemust.  Keskkonnasõbralikule segule lisatud biopõhine vaik muudab sõidu kergemaks ning tagab toote suurepärase märghaardumise ja       kulumiskindluse  . Uue Hakka Green 3 kulumiskindlus on kuni 35% kõrgem kui eelkäijal. See on vastupidavuse osas suur hüpe edasi, mis võib olenevalt sõidustiilist vastata täiendavale suvehooajale või ligikaudu 10 000 lisakilomeetrile. Märghaardumise klass EL rehvimärgistuse järgi on enamiku suuruste puhul parim võimalik reiting A. Lai valik sisaldab kokku 6 suurust, mis on   märghaardumise ja veeretakistuse poolest EL rehvimärgise kõrgeimas A klassis; 

3. Uniroyal Rainexpert 5
2022/2023a rehvimudel

Suutlikkus märjal teel: loota silmapaistvatele vesiliu võimalustele isegi kõige keerulisemates märgades tingimustes.
Sõidumugavus: nautige sõidurõõmu suurendamiseks vähendatud teemüra.
Suur läbisõit: saate kasu pikemast vastupidavusest ja pikaajalisest jõudlusest.

Võtke vastu mis tahes vihmane väljakutse.
Usaldage oma rehve, olenemata sellest, kui tugev vihm sajab ja kui reetlik on tee. Meie Shark Skin tehnoloogia ja uuenduslike Aqua-Twist Sipesi edasiarendused aitavad kiirendada vee eemaldamist rehvi jalajäljest. See tagab usaldusväärse haardumise märjal ja libedal teel.


Kuula vaikust.
Kogege sujuvat ja vaikset sõitu igal teekonnal. Ainulaadne turvisemuster vähendab salongi müra, mis tagab mugava ja pingevaba sõidukogemuse.


Mõeldud kestma.
Nautige meie uue RainExpert 5 paremat läbisõidujõudlust. Uus turvise segu ja optimeeritud disain tagavad ühtlase kulumise ja väiksema hõõrdumise, pakkudes tasakaalustatud rehviprofiili ja pikendades rehvi eluiga.

 4.  MICHELIN CROSSCLIMATE® 22021 / 2022a rehvimudel
EESTIS SUVEL SÕITMISEKS SOBIB,  TALVEL SÕITMISEKS EI OLE KÕIGE PAREM VALIK, PIGEM KESKEUROOPAS SOBIB KA TALVEL SÕITMISEKSLoodud töötama igas kliimatingimustes, suurepärase pidurdusvõimega märjal ja kuival teel ning kuni ühe aasta pikkuse turvise kasutuseaga. 

Peatab lühemalt kui 4 juhtivat konkurentsivõimelist rehvi kuivades ja märgades tingimustes [1] [3]
Kestab kuni 15 000 miili kauem kui konkurendid [2] 
Suurepärane jõudlus igal hooajal, isegi kulununa.
Michelin on elektrisõidukitel parim iga ilmaga jõudluse poolest. [5] [7]