0
0.00 €

Tingimused

Autokaubad24.ee online internetipoe ja kodulehe kasutustingimused.

1. KAUBA OSTMINE / TELLIMINE 2. TARNEAEG 
3. TAGATISRAHAGA KAUBAD- KORPUSED

3.1 TAGATISRAHAGA KAUPADEKS- KORPUSTEKS loetakse startereid, generaatoried, roolilatte, veovõlle, pidurisupporte , roolivõimendi pumpasid, õhumassilugejaid, sissepritsedüüsid jmt.  ning nende puhul lisandub hinnale tagatisraha maksumus  (see võib olla erinev alates 10 euri).  Tagatisraha maksumus  sõltub konkreetsest tootest, ning selle teada saamiseks tuleb teha tellimus. Sellist tellimust ei saa koheselt pangalingiga maksta. Juhul kui selline toode on Teil ostukorvis siis kuvatakse seal ka vastavasisuline märge.  Peale seda kui autokaubad24 on saanud tellimuse, saadetakse teile meilile arve kus on lisatud korpuse maksumus eraldi reana (üldjuhul toimub arve saatmine tööajal ühe tunni jooksul peale tellimuse vormistamist).  Ostja toimetab tagatisrahaga korpuse autokaubad24-ja. Autokaubad24 toimetab tagatisrahaga korpuse tehasesse ülevaatamiseks. Ostjale tagastatakse tagatisraha peale seda kui tehas on kinnitanud , et toode vastab punktis 3.2 välja toodud nõuetele. Juhul kui kui ostja korpust autokaubad24-ja ei toimeta või ei vasta ostja poolt tagastatud korpus  punktis 3.2 välja toodud nõuetele, siis tagatisraha ostjale tagastamisele ei kuulu. Korpuse ülevaatamine tehases võib aega võtta kuni  1 kuu.

3.2  NÕUDED TAGASTATAVATELE STARTERITELE, GENERAATORITELE, ROOLILATTIDELE, VEOVÕLLIDELE, PIDURISUPPORTITELE JA ROOLIVÕIMENDI PUMPADELE, ÕHUMASSILUGEJATELE (TAGATISRAHAGA KAUBAD- KORPUSED):
4. MUU INFO:
5. KAUBA TAGASTAMINE
6. MAKSMINE
 

 

7. KOHALETOIMETAMINE  

1) Kuller:


 
2) SMARTPOST pakiautomaat:
3) Omniva pakiautomaat: 


8. GARANTII
Garantiiremont
Pioneer audio-video toodete garantiiremonti teostavad:
Simson OÜ - Suur-Ameerika 37, 10122 Tallinn
Renerk OÜ Tammsaare tee 134B (Euronicsi kapluse majas)

9. REGISTREERUMINE
Soovitame registreeruda meie e-poe kasutajaks. Registreerunud kasutaja saab e-poodi sisse logides vaadata oma tellimuse hetkeseisu (kas tellimuse eest makstud raha on ka meile laekunud, kas kaup on komplekteeritud või juba välja saadetud jne).
 
10. KODULEHE KASUTUSTINGIMUSED:
Autokaubad24.ee online internetipoe  veebikeskkonnas viibides annate nõusoleku täita kõiki kasutustingimusi.
Autokaubad24.ee  kodulehel sisalduva informatsiooni reprodutseerimine, kopeerimine, tsiteerimine ja levitamine võib toimuda vaid Autokaubad24 OÜ nõusolekul.
Autokaubad24.ee kodulehel olevad materjalid- artiklid, pildid, videod, kujundus jm- kuuluvad Autokaubad24 OÜ-le  või siis vastavale litsensiandjale. Te ei või kopeerida, reprodutseerida, avaldada ega muul viisil kasutada Autokaubad24.ee kodulehel olevaid materjale.

Lubatud on vaid interneti  link otseviitega lehele/ tootele.

Teave tellimuse kohta:  telefonil 6587018 või e-posti aadressil info@autokauabd24.ee Meeldivat ostmist!
X
Järelmaksu kalkulaator
Hind 0 €
Kogus
Summa 0 €
Periood  
Sissemaksu suurus  
Kuumakse
0 €
loading