Tingimused

Autokaubad24.ee online internetipoe ja kodulehe kasutustingimused.

1. KAUBA OSTMINE / TELLIMINE
 • Autokaubad24 e-poest ostu sooritamiseks ei pea te end registreerima kasutajaks. Piisab sellest, kui täidate ankeedi vajalike andmetega kauba saatmiseks. Registreeritud kasutajana on Teil aga eelised: kõiki varuosasid (tooted mida olete valinud vastava vasakpoolse varuosad filtri kaudu vastavalt oma auto mudelile) saate osta -10% soodustusega,  võimalus salvestada ja eemaldada tooteid ostukorvis ning soovikorral viia ostuprotsess lõpuni ka hiljem, saate soovi korral tellida oma emailie teavitused sooduspakkumiste ja kampaaniate kohta. Registreeruda saab ka Facebook.com kaudu, sel juhul piisab Facebooki kasutajanimest ja paroolist. Soovitame siiski kasutada tavalist registreerumist ja sisse logimist autokaubad24 andmetega , kuna Facebook tõrgete korral võib olla sisse- väljalogimine häiritud. 
 • AUTOKAUBAD24 EI VASTUTA VARUOSA SOBIVUSE EEST TEIE AUTOLE. PALUME VARUOSADE TELLIMISEL VEENDUDA ENNEM OSTU SOORITAMIST, ET ANTUD VARUOSA KA TEIE AUTOLE KINDLASTI SOBIB! VAJADUSEL KONSULTEERIGE MEHHAANIKUGA, KES VARUOSA VAHETAMA HAKKAB.
2. TARNEAEG 
 • Üldjuhul on toodete tarneaeg 2-3 tööpäeva. Sõltuvalt tootest võib tarneaeg olla ka pikem.
3. TAGATISRAHAGA KAUBAD- KORPUSED

3.1 TAGATISRAHAGA KAUPADEKS- KORPUSTEKS loetakse startereid, generaatoried, roolilatte, veovõlle, pidurisupporte , roolivõimendi pumpasid, õhumassilugejaid  ning nende puhul lisandub hinnale tagatisraha maksumus  (see võib olla erinev alates 10 euri).  Tagatisraha maksumus  sõltub konkreetsest tootest, ning selle teada saamiseks tuleb teha tellimus. Sellist tellimust ei saa koheselt pangalingiga maksta. Juhul kui selline toode on Teil ostukorvis siis kuvatakse seal ka vastavasisuline märge.  Peale seda kui autokaubad24 on saanud tellimuse, saadetakse teile meilile arve kus on lisatud korpuse maksumus eraldi reana (üldjuhul toimub arve saatmine tööajal ühe tunni jooksul peale tellimuse vormistamist).  Ostja toimetab tagatisrahaga korpuse autokaubad24-ja. Autokaubad24 toimetab tagatisrahaga korpuse tehasesse ülevaatamiseks. Ostjale tagastatakse tagatisraha peale seda kui tehas on kinnitanud , et toode vastab punktis 3.2 välja toodud nõuetele. Juhul kui kui ostja korpust autokaubad24-ja ei toimeta või ei vasta osta poolt tagastatud korpus  punktis 3.2 välja toodud nõuetele, siis tagatisraha ostjale tagastamisele ei kuulu. Korpuse ülevaatamine tehases võib aega võtta kuni  1 kuu.

3.2  NÕUDED TAGASTATAVATELE STARTERITELE, GENERAATORITELE, ROOLILATTIDELE, VEOVÕLLIDELE, PIDURISUPPORTITELE JA ROOLIVÕIMENDI PUMPADELE, ÕHUMASSILUGEJATELE (TAGATISRAHAGA KAUBAD- KORPUSED):
 • Vana korpus tuleb tagastada puhtana ostetud toote pakendis! Tagastatav korpus peab olema komplektne ja taastamiskõlbulik.
 • Korpus ei tohi olla mehhaaniliselt vigastatud, keevitatud, kõik kinnitused ja servad peavad olema terved.
 • Kinnituspoltide augud ei tohi olla ovaalseks kulunud. Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine), võlli puksid peavad olema terved. Tagastatava korpuse tehnilised andmed peavad olema vähemalt samaväärsed ostetuga.
 • Roolilati hammaslatt ei tohi olla oksüdeerunud, roostes , ega vigastatud.

4. MUU INFO:
 • Toodete pildid ja ekraanitõmmised on illustratiivsed. Tooted võivad erineda pildil kujutatust. 
 • E-poe kauba hind ja/või kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Autokaubad24  OÜ-l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata kui kaup on laost otsa saanud kui kauba hinda või omadusi ei ole kuvatud õigesti süsteemivea tõttu või kui ostja ei vasta teenuse saamise tingimustele. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.
 • Nii eraisikud kui ka firmad saavad meie kaupu  osta  ka kohapealt. NB! Kohapeal kaupluses on piiratud valik st. , et Teie poolt e-poest välja valitud toodet ei pruugi olla kaupluses kohapeal.  Seega soovitame ennem eelnevalt helistada , veendumaks kauba olemasolus. Asume Ädala tn.1a , Tallinn 10614 (Pelgulinna sünnitusmaja kõrval, endised Play In Casino ruumid. Vaata asukohta täpsemalt siit!
 • Varuosade puhul tuleb toote õige hinna teadasaamiseks lisada toode ostukorvi, misjärel süsteem kontrollib hinda maaletooja laos reaalajas, seejärel kuvatakse ostukorvis toote õiget hinda.
 • Juhul kui Ostja on tellimuse transpordi viisiks on valinud  „Tulen ise järele“ on Autokaubad24 OÜ-l  on õigus nõuda Ostja käest tellitud kaupade hoiustamise tasu Autokaubad24 OÜ laos (1Eur päevas)  aja eest, mis ületab kahte nädalat,  alates kuupäevast millal Ostjat on teavitatud, et ta tuleks kaubale järele. Teavitus võib olla tehtud  telefoni või e-maili teel.  
 • Koostatud ja emailile saadetud järelmaksulepingu muutmise tasu on 10EUR
 • Auto varuosad sh auto akud (edaspidi osad) peavad olema tellitud läbi järgneva auto margipõhise otsingu.  http://www.autokaubad24.ee/et/auto-varuosad Margipõhise otsingu järgi leitud osa juures on märgitud auto mudelid milledele antud osa sobib. Kui osa on tellitud muul viisil kui läbi margipõhise otsingu,  ei saa Autokaubad24 garanteerida osade sobivust autole millele osa paigaldatakse.  Kui osad on paigaldatud sobivuselt mitte vastavale autole, kaotavad osad garantii.
 • Käesolevad tingimused ja garantiitingimused  kehtivad ainult eraisikutele. Juriidilistel isikutel tuleb sõlmida müügileping milles lepitakse kokku ostu-müügi tingimused ja garantii.
5. KAUBA TAGASTAMINE
 • Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi.  Autokaubad24  tagastab  taganemisavalduse  kättesaamisel  tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud. 
 • Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud kaup on valmistatud tarbija isiklikke vajadusi arvestades või tarbija esitatud tingimuste kohaselt. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Originaalpakend ega ka kaup ei tohi olla rikutud, peab olema samas seisukorras kui see oli müüja poolt välja saatmise hetkel. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti. Kui on ostetud toote/varuosa komplekt saab tagastada ainult kogu komplekti tervikuna, mitte selle osasid eraldi.
 • Kauba tagastamiseks tuleb saata avaldus aadressil info@autokaubad24.ee. Avalduses peab olema järgnev info: ostja nimi ja rekvisiidid, tagastatava kauba nimetus ja id kood, tellimuse ja arve number number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul arvates kauba tagastamisest. Toote tagastamisega seotud kulud (sealhulgas postikulud) tasub ostja. Kaupa saab tagastada kas kullerteenusega või Smartposti kaudu:  1. Kullerteenusega  tuleb tagastada Ädala tn.1a , Tallinn 10614 Omniva kulleriga  (ukselt uksele teenus). 2. Smartposti automaati "Haabersti RIMI Tallinn" kontakttelefon 5514445
 • Lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele või on puudustega, on ostjal õigus esitada kaebus ning kaup tagastada. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Ostja peab säilitama kindlasti ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et kaup on ostetud Autokaubad24 OÜ e-poest.
 • Autokaubad24 OÜ ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu.   Kui kaubale kehtivad seaduses sätestatust soodsamad garantiitingimused (müügigarantii), siis antakse nimetatud tingimused koos vastava kaubaga kirjalikult kaasa.
 • VÕS § 562 lõike 4 alusel vastutab tarbija ainult kauba väärtuse vähenemise eest, mis on tingitud kauba kasutamisest muul viisil, kui on vaja kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks.
6. MAKSMINE
 • Pangalingiga. Saate maksta summa koheselt pangalinki kasutades. Saate soovi korral ka arve salvestada arvutisse ja maksta hiljem pangaülekandega. 
 • Pangaülekandega – Teile saadetakse e-mailie kinnitus soovitud kauba olemasolu kohta meie laos ning arve veebipoe haldaja poolt. Peale arve kättesaamist palun sooritage makse. Kui nädala jooksul peale tellimuse esitamist ei ole raha laekunud, tellimus tühistatakse.
 • Pangaülekandega makstes , tuleb Autokaubad24-le saata emaili teel kinnitus pangaülekande sooritamise kohta. Kinnitus on vajalik, et fikseerida laekumine ja tellimus töösse panna. 
 • Paypaliga 
 • Mastercard, visa, diner krediit- või deebetkaardiga.
 • Meie e-poest on võimalik osta kaupa järelmaksuga

 

 

7. KOHALETOIMETAMINE  

 ELS Kuller:


 • Kaup antakse üldjuhul ELS kullerfirmale üle 2 tööpäeva jooksul peale raha laekumist Autokaubad24 OÜ arveldusarvele. Sõltuvalt tootest võib tarneaeg olla ka pikem.
 • Seejärel võtab kuller järgneval päeval Teiega ühendust, leppimaks kokku Teile sobiv aeg kauba üleandmiseks kohas, mille olete märkinud kohaletoimetamise aadressiks kontaktandmete ankeedis.  NB! Kuna sisestada saab ainult ühe aadressi siis kontaktandmete ankeedi lahtrisse "Lisainfo" on keelatud kirjutada kohaletoimetamise aadressi, sest süsteem seda lugeda ei oska.
 • Saadetise Eestisisene postikulu ELS kulleriga on 4,50 EUR. NB! Raskekaalulistel ja/või suuremõõdulistele kaupadele võib lisanduda lisatasu transpordile ning ei kehti tasuta saatmine. Juhul kui tellite eelnimetatud tingimustele vastava kauba, võetakse Teiega eraldi ühendust ja teavitatakse tranporditasu, misjärel võite otsustada, kas soovite antud kaupa tellida. Juhul kui tulete ise kaubale järele, siis postikulu puudub.
SMARTPOST pakiautomaat


 • Tarneaeg Smartposti pakiautomaati on üldjuhul 2-3 tööpäeva peale raha laekumist Autokaubad24 OÜ arveldusarvele. Sõltuvalt tootest võib tarneaeg olla ka pikem.
 • Saate tellida kauba omale lähimasse SMARTpost pakiautomaati. Smartposti postitasu on 2.95 EUR
 • Eraisikute puhul, kui tellimuse summa ületab 63,91 EUR  on kaupade Eestisisene transport nii ELS-iga kui ka SMARTpostiga tasuta!* *NB! Raskekaalulistel ja/või suuremõõdulistele kaupadele võib lisanduda lisatasu transpordile ning ei kehti tasuta saatmine. Juhul kui tellite eelnimetatud tingimustele vastava kauba, võetakse Teiega eraldi ühendust ja teavitatakse tranporditasu, misjärel võite otsustada, kas soovite antud kaupa tellida. Juhul kui tulete ise kaubale järele, siis postikulu puudub.
 • Firmade puhul, kui tellimuse summa ületab 100 EUR  on kaupade Eestisisene transport nii ELS-iga kui ka SMARTpostiga tasuta!* *NB! Raskekaalulistel ja/või suuremõõdulistele kaupadele võib lisanduda lisatasu transpordile ning ei kehti tasuta saatmine. Juhul kui tulete ise kaubale järele, siis postikulu puudub.

8. GARANTII
 • Kõikidele e-poes müüdavatele kaupadele kehtib garantii vatsavalt EV seadustele. Juhul kui tootel on seadusestest tulenevast erinev (pikem) garantiitähtaeg, siis on see märgitud eraldi toote kirjelduses.
 • Toodete hinnad e-poes ja kaupluses Ädala 1a võivad erineda.
 • Garantiijuhtumi puhul kaubale teostatud diagnostika (veatuvastus) eest tuleb tasuda ekspertiisi tasu kui Müüja ei ole vastutav kaubal ilmnenud puuduse kõrvaldamise eest ning kauba remontimine ei ole võimalik. Samuti tuleb Ostjal tasuda diagnostika tasu kui kaubal ei tuvastata diagnostika (veatuvastus) tulemusel puudust ning kaup vastab tootja tehnilistele nõuetele. Ekspertiisi tasu summa võib olla erinev ja sõltub kauba tarnija hinnakirjast.
Teave tellimuse kohta:  telefonil 6587018 või e-posti aadressil info@autokauabd24.ee Meeldivat ostmist!
Garantiiremont
Pioneer audio-video toodete garantiiremonti teostavad:
Simson OÜ - Suur-Ameerika 37, 10122 Tallinn
Renerk OÜ Tammsaare tee 134B (Euronicsi kapluse majas)

9. REGISTREERUMINE
Soovitame registreeruda meie e-poe kasutajaks. Registreerunud kasutaja saab e-poodi sisse logides vaadata oma tellimuse hetkeseisu (kas tellimuse eest makstud raha on ka meile laekunud, kas kaup on komplekteeritud või juba välja saadetud jne).
 
10. KODULEHE KASUTUSTINGIMUSED:
Autokaubad24.ee online internetipoe  veebikeskkonnas viibides annate nõusoleku täita kõiki kasutustingimusi.
Autokaubad24.ee  kodulehel sisalduva informatsiooni reprodutseerimine, kopeerimine, tsiteerimine ja levitamine võib toimuda vaid Autokaubad24 OÜ nõusolekul.
Autokaubad24.ee kodulehel olevad materjalid- artiklid, pildid, videod, kujundus jm- kuuluvad Autokaubad24 OÜ-le  või siis vastavale litsensiandjale. Te ei või kopeerida, reprodutseerida, avaldada ega muul viisil kasutada Autokaubad24.ee kodulehel olevaid materjale.

Lubatud on vaid interneti  link otseviitega lehele/ tootele.