Thule katuseraamisüsteem Edge või Thule Evo: Mis nende vahe on?

Thule katuseraamisüsteem Edge või Thule Evo: Mis nende vahe on?
Thule katuseraamide järgmine põlvkond on saabunud lubadusega muuta katuseraamide tööstust murranguliseks! Aga tegelikult, mis on uue Thule Edge sarjaga muutunud?

2022. aasta toob endaga kaasa uued täiendused Thule katuseraamide valikusse. Kõik Thule uued katuseraamid kuuluvad kahe perekonna alla. Olemasolev Evo tootevalik näeb välja ja toimib nagu enamik traditsioonilisi katuseraame, samas kui uus Edge'i tootevalik pakub ühtsema välimusega alternatiivi ja asendab praeguse AeroBlade Edge'i perekonna.
 
 

Vana - Thule Evo

Evo mudelivaliku puhul ulatub tala kinnitusjalast mööda ja ripub üle teie auto serva, andes palju traditsioonilisema välimuse. Evo perekonnas on teil kolm tala (toru) valikut, kuid soovitame Wingbar Evot, mis on saadaval musta ja hõbedase värviga, kuna see annab kõige sujuvama välimuse. 

Uus – Thule Edge

Kui te ei ole üleulatuvate katuseraamide fänn, on Edge valik teie jaoks. Selle uue süsteemiga integreeruvad jalakomplekt ja talad üksteisega, mis loob ühtse ilme, mis lõpeb teie sõiduki servaga. 

Parim valik teie sõidukile 

Kuigi võib tunduda, et peate sorteerima palju erinevaid tooteid, on õige süsteemi valimine palju lihtsam, kui välja paistab. Kõik Thule uued tooted on saanud nime selle sõiduki stiili järgi, mille külge need kinnitatakse. Näiteks Evo Flush Rail on loodud ühendamiseks sõidukitega, mille katusel on veeäravoolu jaoks siinid. See tähendab, et kui teil on loputussiin, on ainus asi, mille peate valima, kas soovite Evo või Edge süsteemi. 
 

Thule katuseraamide ostujuhend asub siin