Uus Philipsi pirnide sari RacingVision GT200!

Uus Philipsi pirnide sari RacingVision GT200! 12.10.2020a

200%  eredama valgusega uus Philipsi pirnide sari RacingVision GT200 nüüd saadaval!

Uskumatu jõudlus seadusliku pirni abil

Kui olete kirglik autosõitja, laske Philipsi RacingVision GT200 pirnidel oma autokogemust paremaks muuta. Kuni 200% eredam valgus, mis paistab üle 80 meetri kaugemale, tähendab paremat nägemist ja kiiremat reageerimist põnevamaks sõiduks.

Saadaval nii H7, kui H4 


Uskumatu jõudlus seadusliku pirni abil.
Meie portfelli uusim esitaja Philips RacingVision GT200 tagab rallipirni ülihea nähtavuse vormingus, mida saate kasutada avalikel teedel. Kogege kuni 200% eredama valguse teravat teravust (1). Optimeeritud pirnikujundus tagab kõrgema heleduse, et paremini näha teed ees, andes teile ohutuma ja põnevama sõidu.

Rabav valgus viskab valgust kuni 80 meetrit kaugemale (2)
Oma ülivõimsa kiirega, mis ulatub seaduslikust miinimumist 80 meetrit kaugemale (2), laseb Philipsi RacingVision GT200 näha rohkem eelseisvat teed. Võimalikud ohud märgata varem, reageerida kiiremini ja positsioneerida oma auto teel täpsemini. See kõik annab turvalisema ja rahuldustpakkuvama sõidukogemuse.


Uued pirnide katmise tehnikad maksimeerivad valguse läbilaskvust
Uued patenteeritud gradient- ja siiditrüki katmise tehnikad võimaldavad neil pirnidel teele rohkem valgust projitseerida, parandades teie nähtavust öistes sõidutingimustes. Lisaks maksimeeritud läbilaskvusele saate nautida stiilset, eristavat valgust, mis on trendis.

Uus kvartsklaasi tehnoloogia ülitäpse valguse väljastamiseks
Philips Diamond Precision kvartsklaasi uued tootmistehnikad tagavad terava piirjoone ja heledama maiustuspoti, andes teile rohkem heledust seal, kus see on oluline. Samuti tähendab kvartsklaas suuremat vastupidavust termilistele löökidele, et kaitsta pirni eluiga, ja UV-valguse parem neeldumine kaitseb teie esitulede optikat.

Philips on suuremate autotootjate valik
Tehnoloogiliselt arenenud Philipsi valgustus on autotööstuses tuntud ja seda on kasutatud juba üle 100 aasta. Philipsi originaalseadmete kvaliteedi tooted on välja töötatud ja arendatud järgides rangeid kvaliteedikontrolli protsesse (sealhulgas kohaldatavaid ISO norme), mille tulemuseks on pidevalt kõrged tootmisstandardid. Philips RacingVision GT200 ühildub suuremate kaubamärkide automudelitega, nagu Audi, BMW, Ford, GM, Toyota ja Volkswagen. Lisateavet leiate tootevaliku juhendist.