K&N - õhufilter mis kestab auto terve eluea!

K&N - õhufilter mis kestab auto terve eluea! Alates 1969 aastast on K&N Engineering projekteerinud ja tootnud High-Flow (suure läbilaskevõimega)  õhufiltreid autode ja mootorrataste entusiastidele, kelle sooviks on maksimeerida hobujõude ja auto kiirendust. Käesolevaks ajaks on projekteeritud ja toodetud üle 2400 erineva High- Flow õhu filtri, mis  sobivad enamusele sõiduautodele ja üle 500 High- Flow Air Intake Systems (suure läbilaskevõimega sisselaskesüsteemi). K & N toodab ka  tuhandeid võidusõidu ja eritüüpi õhufiltreid ja on number üks õhufilter  NASCAR ®  sarjas.


K&N auto õhufilter

K&N FilterCharger ® õhufilter on disainitud nii , et saavutatakse  kõrge , praktiliselt piiramatu õhuvool,  säilitades  samaaegselt kriitilise filtreerimise taseme, mis on  oluline tagada mootorile pikk eluiga . Meie auto- OE (Original Equipment ) õhufiltrid reeglina lisavad mootorile 1-4 hobujõudu.
K&N  puuvillasest võrgust õhufilter on pestav , korduvkasutatav  ja ette nähtud kestmaks mootorsõiduki või mootorratta mootori eluea. K & N õhufilter  koosneb 4-6-st kihist puuvillasest võrgust  mis on asetatud kahe alumiiniumist traatvõrgu vahele.  See omakorda  on plisseeritud ja õlitatud , suurendamaks filtreerimisvõimet  ja üldist tulemuslikkust. K&N õhufiltrid  on ideaalsed  off- road sõitjatele . Tulemuseks on õhufilter , mis võimaldab lasta oluliselt rohkem õhku mootorisse , on pestav ja korduvkasutatav ja kaitseb oma mootorit kogu elutsükli vältel.

K&N mootorratta- ja ATV õhufiltrid

K&N  õhufiltri puhastusained


K&N  õhufiltri  puhastamise kohta loe siit

Sobilik filter otsi oma autole siit