2023a uued suverehvide mudelid

2023a uued suverehvide mudelid

1. TRIANGLE RELIAXTOURING (TE307)

Madalam rehvimustri müra ja suurem akustiline mugavus
• Suurepärane kütusesäästlikkus, haarduvus ja juhitavus kuival/märjal pinnasel
• Suurepärane turvise kulumiskindlus parandab oluliselt rehvi vastupidavust ja läbisõitu


Suure üldise jäikuse ja muutuva sammuga turvisekujundusega suletud õlg
Vähendab turvisemüra, mille tulemuseks on suurem akustiline mugavus

optimeeritud kolmesegmendiline kaareprofiili disain
Tagatud maksimaalne ja ühtlane jalajälg Tulemuseks on oluliselt parem juhitavus ja kulumisjõudlus

4 peamist pikisuunalist soont Suurendab vee hajumist Tulemuseks on vesiliu vähenemine. paranenud juhitavus märjal teel ja pidurdamine

Unikaalsed asümmeetrilised soonenurgad koos terasest tera disainiga
Vähendab rehvi turvisemüra ja hoiab ära mustri soone deformatsiooni pidurdamisel, säilitades rehvi jalajälje koormuse all
Tulemuseks on rehvimustri müra vähenemine ja parem haarduvus igasugustes ilmastikutingimustes

Uue põlvkonna funktsionaliseeritud kõrgpolümeeriga segu ja kõrge ränidioksiidi sisaldus  tugevdavad ECO materjalid


Tagab väiksema hüstereesikadu, parema haardumise ja väiksema kulumise
Tulemuseks on suurepärane kütusesäästlikkus, haarduvus ja juhitavus kuival/märjal teel ning suurepärane turvise kulumiskindlus, parandab oluliselt rehvi vastupidavust ja läbisõitu
 

  • Triangle on maailma suuruselt 24. tootja rehvitootja.
  • 43 aastat kogemust
  • Tooted müügil 180 riigis
  • Toodab 25 miljonit rehvi aastas
  • Omab üle 360 patendi

2.  Continental  PremiumContact 7Preemiumklassi turvalisus.

Miks valida see rehv

Enneolematu juhitavus märjal ja kuival teel.

Mugavus ja turvalisus – kõikjal ja alati.

Meie RedChili rehvisegu tagab turvalise pidurdamise esimesest meetrist peale.


Kindel sõidunauding iga ilmaga
Kuna ilmaolud ei tohiks kunagi kõigutada teie turvatunnet ega vähendada sõidumugavust, lõime rehvi, mis pakub täpset juhitavust nii märjal kui ka kuival teel. Tänu kohanduvale mustrile viib see teid alati kohale, ilma et peaksite hetkekski mugavustsoonist väljuma.

Saksa tehnoloogia – suurepärane mugavus ja turvalisus.
 
Kindel ja mitmekülgne
PremiumContact™ 7 rehvid pakuvad erakordset sõidumugavust, kindlustunnet ja suuremat läbisõitu igale sõidukitüübile.

Kohanduv muster
Teeolud võivad kiiresti muutuda, mistõttu tasub valida rehvid, millega on tagatud ohutus ja mugavus igal teekonnal ja iga ilmaga.
Meie kohanduv rehvimuster tagab alati turvalise sõidukäitumise nii märjal kui ka kuival teekattel.
Adaptiivne turvise disain tagab suurema stabiilsuse ja mugavuse


PremiumContact 7 adaptiivne turvisekujundus tagab veelgi suurema stabiilsuse ja sõidumugavuse nii märjal kui ka kuival teel: laiad külgmised avad turvisemustri välimistel aladel tagavad optimaalse drenaaži otse sõites, sest maapinnaga kontaktpind lõpeb täpselt selles punktis. kõige laiema avaga. Kurvides nihkub maapinnaga kontaktpind väljapoole ja külgmised avad sulguvad uuesti, pakkudes rohkem kummi ja paremat haarduvust teel. „Nii oleme lahendanud kompromissi optimaalse veeeemalduse ja täiusliku kuivkäitlemise vahel. Tulemuseks on suurepärane sõidustabiilsus märjal pinnal, pidurdamisel, kurvides ja kiirendamisel,” ütleb Denise Sperl.


RedChili rehvisegu
Tänu meie inseneride loodud RedChili turvisesegule haarduvad rehvid teekattega madalamatel temperatuuridel kui tavalised rehvid.


Nii saavutavad rehvid kiiresti maksimaalsed sõiduomadused ega vaja soojaks sõitmist

Rehvide kummisegu koosneb tavaliselt looduslikust kummist ja sünteetilistest komponentidest. Kuna iga element vajab optimaalse jõudluse saavutamiseks kindlat temperatuuri, saab rehvi haardumist mõjutada ka materjalide sihipärase valiku ja koostisega. PremiumContact 7 uue seguga on Continental õnnestunud võimaldada optimaalset jõudlust kõige laiemas võimalikus temperatuurivahemikus. See võimaldab rehvil saavutada suure haarduvuse isegi madalatel temperatuuridel igapäevases liikluses – ilma eelneva soojendusfaasita. Kliendid saavad sellest eriti kasu üleminekuperioodi kevad- ja sügiskuudel.


Uusi tehnoloogiaid on testitud nii virtuaalselt turvise ja rehvi simulatsioonides kui ka laboris ning loomulikult katseradadel Lõuna-Prantsusmaal, Saksamaal, Tšehhi Vabariigis ja USA-s. Ainuüksi PremiumContact 7 läbisõitu testiti 150 000 kilomeetri pikkusel distantsil ja optimeeriti püsivalt. Seega suutsid arendajad seda väärtust eelkäija mudeliga võrreldes kümme protsenti tõsta. Pidurdamine märjal teel on paranenud 5 protsenti, pidurdamine märjal teel koguni 7 protsenti ja vesiliu tase 2 protsenti. PremiumContact 7 saavutab nüüd ELi rehvisildil märghaardumise klassi hinnangu A. Kuival juhitavus ja pidurdamine paranesid mõlemad 3 protsendipunkti võrra.

PremiumContact 7 on nüüd saadaval valitud suurustes. Neid suurusi laiendatakse aasta jooksul oluliselt, nii et selle lõpuks jõuavad müügile paljud populaarsed rehvimõõdud vahemikus 16–21 tolli, millega on saadaval muu hulgas sellised sõidukid nagu Hyundai Kona Elektro, Audi A1 või VW Golf. , saab paigaldada.

 

3. Nokian Hakka Blue 3

Nokian Hakka Blue 3
Premiumklassi suverehv võimsatele autodele ja sportlikele pereautodele

 
Tuulilasi 2022a suverehvi testis 2 koht!

Tehnikamaailm 2022a jagatud esikoht!

Hakka Blue 3 pakub ohutust ja sõidumugavust olukordades, kus neid kõige rohkem vajatakse. Hakka Blue 3 suverehv on mõeldud põhjamaa muutuvate tingimuste jaoks.See ühendab oskuslikult märja tee ohutuse usaldusväärse ja vaikse veeremisega. EU rehvimärgistuses on rehvi märghaardumise klass A ehk parim võimalik.

Rehv on mõeldud tõhusatele keskmise suurusega sõiduautodele ja sportlikele pereautodele.

Põhjalikus suurusevalikus on ka sobiv rehv uusimatele hübriididele ja elektriautodele.
 
  • SEISAB TÄPSELT MÄRJAL TEEL JA VÄLDIB TÕHUSALT VESILIUGU
  • SAAD TUNDA TASAKAALUSTATUD SÕIDU KÕIKIDES ILMASTINGIMUSTES
  • NAUDI MUGAVUST JA VAIKSET SÕIDU ISEGI EBATASASTEL TEEDEL

     

4. Pirelli CINTURATO P7 ™ (P7C2)


2020a rehvimudel
High-performance HP tyre

CINTURATO P7 ™ (P7C2) on uusim Pirelli suure jõudlusega suverehv esmaklassilistele autodele ja krossoveritele, keskendudes tugevalt märjale sõidule, läbisõidule ja veeretakistusele.


Need omadused on täiesti tasakaalus, mistõttu uus Cinturato on parimate autotootjate jaoks esimene valik. Uus turvisemustri kujundus ja profiil lisaks innovaatilistele liitmaterjalidele tagab äärmiselt kõrge ohutuse, efektiivsuse, jätkusuutlikkuse ja tehnoloogia.

CINTURATO P7 ™ (P7C2) on pidurdusteekonna, kütusekulu, müraemissiooni ja uusimate tehnoloogiliste uuenduste olemasolu vähendamiseks parim valik alati oma sõidukit juhtida.

CINTURATO P7™ (P7C2) on uusim Pirelli suvine kõrgjõudlusega rehv premium-autodele ja krossoveritele, mis keskendub märjal teel sõitmisele, läbisõidule ja veeretakistusele. 

Need omadused on täiuslikult tasakaalustatud, muutes uue Cinturato parimate autotootjate jaoks esimeseks valikuks. Uus turvisemustri disain ja profiil tagavad lisaks uuenduslikele liitmaterjalidele äärmusliku OHUTUSE, EFEKTIIVSUSE, JÄTKUSUUTLIKU TEHNOLOOGIA taseme. 

Pidurdusteekonna, kütusekulu, mürataseme ja uusimate tehnoloogiliste uuenduste suurendamise tõttu on CINTURATO P7™ (P7C2) parim valik, et omada oma sõiduki üle alati kontrolli.

PIRELLI NOISE CANCELING SYSTEM™ (PNCS) on tehnoloogia, mis suudab vähendada sõidukis tekkivat müra tänu rehvi sisemisele ümbermõõdule paigaldatud helisummutavale seadmele, vähendades müra poole võrra.

OHUTUS
Uuenduslik faaside disain pidurdusteekonna vähendamiseks. Tühisuhe ja soonte kuju optimeerimine vesiliu riski vähendamiseks

TÕHUSUS
Lame profiil parema veeretakistuse ja korrapärase kulumise tagamiseks

JÄTKUSUUTLIKKUS
Suurenenud helikõrguse järjestus akustilise mugavuse ja väiksema mürasaaste tagamiseks

TEHNOLOOGIA
Uuenduslik disain ja materjalid, et saavutada uus jõudlustase erinevates tingimustes vastavalt parimate autotootjate soovile. Turvise segu koostis võimaldab maksimaalset haardumist jalajälje piirkonnas, et parandada haardumist


Homologeerimine:
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
JAGUAR
MERCEDES
VOLKSWAGEN
VOLVO