2013a uued rehvid- Bridgestone Blizzak Spike-01

2013a uued rehvid- Bridgestone Blizzak Spike-01 Bridgestone , maailma suurim rehvitootja , arendas välja  uue naastrehvi mudeli Blizzak Spike 01 Tegemist talverehvidega mis mõeldus nii  sõiduautodele kui ka maasturitele . See rehv on konstrueeritud ja testitud, nii et sellega oleks mugav sõita Põhjamaade  äärmuslikes talvetingimustes ning selle eesmärk on olnud täita naastudele esitatavad õhe rangemad keskonna nõuded.
 
Peamised uuendused jäistes ja lumistes oludes:
Blizzak Spike- 01 rehv pakub häid tulemusi nii  kohalt liikumisel , pidurdamisel ja ka sõidul ka  kõige  ekstreemsemates oludes jääl ja ning ka  lahtisel ja kinnisõidetud  lumel . Testidest selgub , et need rehvid annavad  20 % paremaid tulemusi jääl ja 5 % lumel *, mis on suurepärane edasiminek.
 
Naastrehvid Blizzak Spike- 01 võtab üle oma väga eduka eelkäija Noranza 2 EVO omadused ja pakub nüüd veelgi paremaid sõiduomadusi.  
 
Spetsiaalselt kavandatud naastu tehnoloogia
"Blizzak Spike- 01 on tulemus mis on saavutatud pärast kauaaegset arendustööd Skandinaavia ja Põhjamaade  turu jaoks mõeldud Premium kvaliteediga talverehvide tootmisel . Rehvis olevad naastud on viimane sõna mis on saadud tänu naastude projekteerimise ja valmistamise tehnoloogiaid kasutades.  
 
Blizzak Spike- 01 ainulaadne nelinurkse äärisega ümar naast  tänu millele on maksimeeritud haardumine ka kraapimine, samaaeselt minimeerides kahjustusi teele ja sellega kaasnevat saastumist.  
Blizzak Spike - 01 toimib nii , et esmajärjekorras eemaldatakse pindmine vesi mis võimaldad rehvi kummisegul haakuda veealuse jääga.  Samal ajal rehvisooned vabastavad lumest ja jääst ka naastude piirkonna ning ristuvad sooned viivad eemale üleliigse lume.