Mootoriõli Longlife III 5W-30 mootoriõli 5L täissünt

Kõik tooted saadaval ainult e-poes

78,30€
Tarneaeg väljastuspunkti 1tp / koju 2-3tp
järelmaks 6 €
LISA OSTUKORVI
Toote ID: 477857
Kood: LI20822
Bränd: LIQUI MOLY
https://i.ak24.ee/mf/medium/liqui-moly.jpg
E-poes saadaval 3tk. Juurdetellimise võimalus puudub. Spetsiaalselt arendatud kasutamiseks koos Volkswageni ja VW grupi sõidukitega. Bensiini- ja diiselmootorite jaoks, sealhulgas FSI, common rail ja pump-jet tehnoloogia. Sobib ka gaasimootoriga sõidukitele (CNG / LPG) ja diislikütuse tahkete osakeste filtriga (DPF) sõidukitele, isegi kui need on moderniseeritud. Testitud kasutamiseks koos turbolaadurite ja katalüüsmuunduritega.

TÜÜBIKINNITUSED
ACEA C3
API SN
VW 504 00
VW 507 00
LIQUI MOLY SOOVITAB:
API CF
BMW Longlife-04 (bis MJ 2018)
MB 229.51
Porsche C30

LIQUI MOLY

Liqui Moly GmbH on Saksa ettevõte, mis on spetsialiseerunud õlidele, määrdeainetele ja lisanditele. Alates 1. jaanuarist 2018 on kuulub Liqui Moly Würth Gruppi.

Liqui Moly loodi 1957. aastal Ulmis. Firma esimene toode oli peamiselt vedelat molübdeendisulfiidi (MoS2) sisaldav õlilisand ja see andis ka firmale tema nime. Kui lisandit mootoriõlile lisada, siis kindlustas see mootori töö juhuks, kui õli peaks mootorist kaduma, näiteks sai lennuk peale õlipaagi vigastust hädamaanduda. Liqui Moly lõi MoS2-st terve hulga erinevaid õlisid ja lisandeid, kokku üle 4000 toote.

Liqui Moly peamine toode on mootoriõli, mis sisaldab MoS2, kuid ettevõte pakub ka teisi toodeid, mis MoS2 sisandavad. MoS2 tõstab õli määrdevõimet ja hoiab rasketes oludes mootori tööd. Seda võib lisada mootoriõlidele, aga ka teistele, näiteks käigukastiõlidele. 

Saksamaal on Liqui Moly üks peamine mootoriõlide tootja, Saksamaa on ka peamine turg, kuid rahvusvaheline huvi kasvab pidevalt. Liqui Moly tooteid müüakse 120 riigis.