TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W30 5L Täissünt

Kõik tooted saadaval ainult e-poes

48,40€
51,50€ -7%
Tarneaeg väljastuspunkti 1tp / koju 2-3tp
LISA OSTUKORVI
Toote ID: 448532
Kood: T0011269*2220360
Bränd: TOTAL
https://i.ak24.ee/mf/medium/total.jpg
RAHVUSVAHELISED STANDARDID
ACEA C1 ja C2
TOOTJA TÜÜBIKINNITUSED
PSA PEUGEOT CITROEN B71 2312
vastab FORD WSS-M2C-934-B tehnilistele nõuetele
vastab TOYOTA tehnilistele nõuetele

SAE 0W-30
SÜNTEETILINE TEHNOLOOGIA
KÜTUSEKOKKUHOID JA MADAL SAPS TASE

Rakendused
PSA PEUGEOT CITROEN täidab oma uute autode mootorid tehases  QUARTZ INEO FIRST 0W-30  õliga  ja  soovitab seda ka pärast müüki.
See sünteetilise tehnoloogia mootoriõli pakub mootoritele parimat võimalikku kaitset kulumise ja
ummistumine eest. Kaitstud on ka heitgaasi järeltöötlussüsteemid, mis on kasutatavate määrdeainete suhtes tundlikud ja mida on kallis hooldada,  pikaajaline tänu  „Madal SAPS” (madal sulfaadituha, fosfori- ja väävlisisaldus) koostisele.
Selle mootoriõli kasutamine aitab säästa kütust, ilma et peaksite sõidustiili muutma. See sobib ka väga  nõudliku sõidutingimuse korral (uksest ukseni, sportlik sõitmine, korduvad käivitused, sõit linna ja kiirteel jne)
TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W30 sobib eriti hästi kasutamiseks PSA mootoritega, eriti mootoritega mis on varustatud e-HDI-ga, kasutades Stop & Start-tehnoloogiaid, ja hübriidmootoritega, mis vajavad uue põlvkonna mootoriõlisid.
Kliendi eelised
Vähendatud keskkonnamõju: ametliku M111 FE testiga mõõdetud kütusesääst 3,33% ja kokkuhoid üle 4,2%, mõõdetuna NEDC tsükli jooksul, võrreldes 5 W 40 klassi õliga vastavalt ACEA-le A 3 /  B 4-08 test, ametlik test, mida kasutatakse CO2 heitmete mõõtmiseks. 
Reostustõrjesüsteemide kaitse: See määrdeaine optimeerib ka kolmepoolse katalüsaatori  toimet
 ja tahkete osakeste filtrite DPF toimet, takistades neil ummistuda tahma või sette ladestumise tõttu.
See vähendab tahkete osakeste, eriti NOx, HC ja CO emissiooni.
Mootori kaitse ja puhtus: see õli pakub oma kategoorias parimat võimalikku kaitset kulumise ja  vastu niipea, kui mootor käivitatakse.
Lihtsam külmkäivitus: 0W-30 klass koos spetsiaalsete lisanditega muudab külma mootori käivitamise lihtsamaks isegi väga madalatel temperatuuridel (valideerimistestid viiakse läbi temperatuurini -40 ° C)
Õlivahetuse intervallid: QUARTZ INEO FIRST 0W30  säilitab kõik oma omadused vastavalt
teenindusplaanile mida soovitavad PEUGEOT ja CITROËN.

TOTAL

Total on Prantsusmaa naftakompanii, üks kuuest suuremast mitteriiklikust energiakompaniist (inglise keeles supermajors). Asutati 1924. aastal. Esialgne nimi oli Compagnie française des pétroles.

Total on töötajate arvult suurim ettevõte Prantsusmaal ja 2009. aasta seisuga üks kümnest suurimast maailmas. 2008. aasta lõpu seisuga oli Total turukapitalisatsiooni poolest eurotsooni suurim ettevõte. Totali tegevusalad hõlmavad tootmisahela täies ulatuses, alates nafta- ja gaasiväljade uurimisest, toornafta ja maagaasi ammutamisest energiatootmise ja turustamiseni. Total tegutseb ka keemiatööstuses.