START AGM 95Ah 850A 353x175x190 -+ EK950

Kõik tooted saadaval ainult e-poes

223,15€
251,75€ 12%
Tarneaeg väljastuspunkti 1tp / koju 2-3tp
järelmaks 7.68 €
LISA OSTUKORVI
Toote ID: 327607
Kood: EK950
Tootja: EXIDE
https://i.ak24.ee/mf/medium/exide.jpg
Stop & Start ja piduri energia taaskasutamise süsteemiga varustatud micro-hübriidsõidukid näeb meie teedel ja tänavatel aina rohkem. Nimetatud uue tehnoloogiaga autod vajavad ka uut tüüpi akusid.
  • Exide AGM (Absorbent klaas Mat) akud on välja töötatud tihedas koostöös Euroopa juhtivate autotootjatega. AGM aku põhineb uusimal praegu kasutataval tehnoloogial, kus elektrolüüt on immutatud klaaskiust separaatoritesse. See võimaldab kiireid ja korduvaid käivitus-laadimis tsükleid. See on vältimatu eeltingimus Stop & Start ja piduri energia taaskasutamise süsteemiga varustatud micro-hübriidsõidukitel.
  • Exide AGM aku vastab kvaliteedilt ja tehnoloogialt originaalvaruosa nõuetele (Stop & Start ja piduri energia taaskasutamise süsteemiga varustatud micro-hübriidsõidukid).
  • Suurepärane vastupidavus: talub käivitus-laadimistsükleid kolm korda rohkem kui plii-happeaku. Väga aeglane isetühjenemine.
  • Maksimaalne turvalisus: AGM aku on hermeetiliselt suletud ja lekkekindel. Tekkivad gaasid (vesinik ja hapnik) rekombineeritakse aku sees uuesti veeks. Akut saab ohutult paigaldada sõitjateruumi . AGM aku on vibratsioonikindel.
  • Aku on hea valik ka muudel rakendustel, kus on suur nõudlus energia järele.
Suur dünaamiline laadimise vastuvõtt kogu aku eluea jooksul


Tänu uuele LifeGrid®-tehnoloogiale suurem energia läbilaskevõime aku eluea jooksul


Optimeeritud osalise laetuse jaoks (PSoC). Autoaku osalise laetuse (PSOC) esinemine, mille korral akusid sageli ei laeta täiesti täis regulaarselt.


Ideaalne suurtele autodele, maasturitele, kaubikutele ja Start-Stop-i ja palju energiat nõudvate elektriseadmetega sõidukitele


Tipptasemel turvafunktsioonid ja vaba happe puudumine


Imav klaasmatt


Regeneratiivpidurdusega sõidukitele


Rekombinantne VRLA (klapiga reguleeritud)


Autotootjate poolt heaks kiidetud


Suurepärane autoparkide katvus


Pikk säilivusaeg


Disainitud ja konstrueeritud taluma pidevat aku tühjenemist ja Start-Stop süsteemide laadimist

  
Garantii 24 kuud

EXIDE

Exide Technologies on enam kui 120 aastat näidanud oma positsiooni tööstuse edusammude eelkäijana kogu maailmas. Tänu lugematule panusele tehnoloogia kasvule peegeldab ettevõtte lugu uuendusmeelsust selle parimal kujul. Täna teenindab Exide klientide keerulisi salvestatud energiavajadusi üle kogu maailma, pakkudes teenuseid ja süsteeme, mis parandavad sõidukite jõudlust ja sõidukipargi kasutamist ning vähendavad ajutiste katkestuste ohtu. Meie tugevusteks on meie globaalne jalajälg ning kahe olulise kogemuse ja tehnoloogia aluse ühendamine transpordi- ja tööstusakutööstuses.

Exide Technologis ülemaailmne peakorter asub Miltonis, Georgia osariigis . Sellel on nii tootmis- kui ka ringlussevõtu tehased kogu USA-s ja Euroopas. Exide Euroopa peakorter asub Prantsusmaal Gennevilliersis . Exide tegutseb ligikaudu 80 riigis üle maailma.
Asutatud    1888 ; 135 aastat tagasi
Asutaja    WW Gibbs
Peakorter    Milton , Georgia , USA

Exide turustab oma tooteid Centra, Deta, Exide, Fulmeni, Sonnaki ja Tudori kaudu; kõik need kaubamärgid kuuluvad Exide Technologile.

Vaata siit milline Exide aku sobib sinu autole
Toode saadaval ainult e-poest tellides