LED 12V Valge T10 W5W lai vihk 2tk

Kõik tooted saadaval ainult e-poes

1,70€
1,80€ -6%
Tarneaeg väljastuspunkti 1tp / koju 2-3tp
LISA OSTUKORVI
Toote ID: 4829
Kood: 5814.6
Bränd: LAMPA
https://i.ak24.ee/mf/medium/lampa.jpg
W2,1x9,5d Gabariittulede LED pirn
W5W T10 pirn. Sõltuvalt auto mudelist sobib see pirn: Park-, salongi-, suuna-, numbri-, gabariidi- ja armatuuri tulesse.
7lm

Ei oma E- heakskiitu. Kasutamiseks ainult väljaspool üldkasutatavaid teid!

LAMPA

Lampa on aastate jooksul liitnud palju tooteid oma algse autoaksessuaaride valiku hulka: tooted jalgratastele, mootorratastele, veokitele, katuseraamidele ja hiljuti tee-ise tooted, tooted telefonidele ja vabaks ajaks. Lampa pakub üle 20 000 toote.

Lampa loodi 1960-ndatel Viadanas Itaalias Marutti pere poolt. Kõigepealt loodi müügivõrgustik Itaalia territooriumil ning hiljem Euroopa ja Maailma turul. Tõeline areng algas 1980-ndatel kui firma muudeti S.p.A-ks, asutati piirkondlikud laod ja firmasse sisenes Marutti teine generatsioon. 2000. aastatel alustati ulatuslikke investeeringuid, mille käigus loodi uus peakontor ja logistikakeskus, et tehnoloogiat ja efektiivsust arendada.

Järjepideva ja peatamatu arengu valguses ja Marutti kolmanda generatsiooni jõul tegutseb Lampa samade väärtuste põhjal nagu alguseski. Lampa on suutnud elus hoida oma algset eesmärki: luua ettevõte, mis on võimeline ühendama stiili, innovatsiooni ja uurimistööd ettevõtluse ja familiaarsuse professionaalse eetikaga, et tulemuseks oleks perfektne organism, unikaalne ja usaldusväärne äripartner.