2022 новые модели зимних шин

2022 новые модели зимних шин

1. KUMHO Wintercraft Ice wi51
Uus lamellrehv põhjamaa talveks
  • Esmaklassiline jõudlus ja sõidumugavus põhjamaistes talvetingimustes
  • Suurepärane haardumine jääl ja lumel pidurdamisel ja kiirendamisel
  • Maksimaalne tasakaalustatud haarduvus kõikideks talvedeks
  • Muljetavaldav jõudlus märjal ja kuival teel
– 20% (märg) / – 5% (kuiv) parem pidurdamine
Säästke kütusekuludelt
– 16% madalam veeretakistus
 

2. PIRELLI Cinturato Winter 2 LAMELL
CINTURATO™ WINTER 2 on täielikult uuendatud Cinturato™ perekonna uusim toode, mis on välja töötatud sobima kaasaegsetele sõiduautodega - ja krossoveritega

HAARE
Tänu 3D-lamellide adaptiivsele tehnoloogiale püsib pikaajaline jõudlus lumel kogu rehvi kasutusaja jooksul. Uuel rehvil on lamellid lineaarsed, kuid kulumisel muutuvad nad siksakilise kujuga, mis tagab pideva haardumise ja lume püüdmise.

LÄBISÕIT
Suure läbisõidu parandamine* kõrge jõudluse eesmärgiga märjal ja lumel.

MUGAVUS
Nautige talvehooaega vaiksema rehviga tänu tekitatud müra tugevale vähendamisele võrreldes eelmise tootega.

OHUTUS
Usaldus ja ohutu jõudlus talvistes oludes garanteeritud TÜV sertifikaadiga.

* versus Winter Sottozero™ 3

3. GOODYEAR UltraGrip Arctic 2 naast


Uus UltraGrip Arctic 2 naastrehv  tuli ViBilägare 2021. aasta talverehvide testis testivõitjaks. 

Need on naastrehvid, millel on suurepärane pidurdusvõime jääl ja lumel

Rehv on varustatud Goodyeari järgmise põlvkonna naastutehnoloogiaga Arctic Eagle Claw ning pakub suurepärast jõudlust jääl ja lumel ning mugavamat sõitu tänu eelkäijaga võrreldes madalamale müratasemele.


Uus Snow Grip tehnoloogia pakub laiemate rööbaste ja suurema servatiheduse kaudu suurepärast jõudlust kõikides lumeoludes. Kõiki neid täiustusi demonstreeris Test World, kus UltraGrip Arctic 2 osutus lumel pidurdamise ja manööverdusvõime testis kõige paremaks.

4. NOKIAN Hakkapeliitta C4 NAAST KAUBIK

Naastudega Premium talverehv kaubikutele ja autokaravanidele.
Transpordi või reisi ja naudi talve. Meie nõudlikuks ja mitmekülgseks talviseks kasutamiseks välja töötatud uued kaubiku- ja autokaravanide rehvid muudavad professionaalide igapäevaelu lihtsamaks ja toovad meelerahu vabaajasõidukite juhtidele.

ROOSTEVABA TALVEHAARE
Uued Nokian Tyres Hakkapeliitta® C4 naastrehvid valdavad kõiki talve elemente. Kaasaegne roostevabast terasest ruudukujuline naast tagab kontrollitud, Hakkapeliitta-laadse juhitavuse ja ülima haardumise nii jääl kui lumel.

Ainulaadne haardumine jääl ja lumel – roostevabast terasest kandilised naastud pakuvad haardumist ja vastupidavust
Täpne, tasakaalustatud ja stabiilne isegi suure koormuse korral
Parem läbisõit, aramiidiga tugevdatud külgseinad pakuvad täiendavat vastupidavust isegi raskel kasutamisel
Ametlikult lubatud talvel kasutamiseks

5. NOKIAN Hakkapeliitta® CR4 LAMELL KAUBIK
Stabiilne ja vaikne NOKIAN TYRES Hakkapeliitta® CR4 põhjamaade lamellrehvrehv on valik autojuhtidele, kes soovivad tunda end turvaliselt ja mugavalt nii rahvarohketel linnatänavatel kui ka kruusateedel. MultiTouchi turvise konstruktsiooni lihvitud turviseplokid ja tihedad lamellid parandavad juhitavust jäistel, lumistel ja märgadel teedel.

Mugavat juhitavust täiendab madal veeretakistus, mis vähendab kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguseid. Seda rohelisemat liikuvust hindavad nii professionaalsed autojuhid kui ka isehakanud seiklejad.
Nende põhjatalve virtuooside vastupidavuse maksimeerib Nokian Tyresi ainulaadne löögi-, lõike- ja augukindel Aramid Sidewall (aramiid külgsein) tehnoloogia.


 

6. NOKIAN Hakkapeliitta R5 LAMELL SÕIDUAUTO / MAASTURUus põhjamaade jaoks toodetud Hakkapeliitta R5 on sõiduautodele mõeldud lamellrehv, mis on loodud pakkuma kompromissitu haarduvust ja nutikaid sõiduomadusi igaks talvepäevaks. Uus Hakkapeliitta R5, mis pakub puhtaimat turvalisust, on uuenduslik kombinatsioon puhtast talvisest haardumisest, vaikusest ja keskkonnasõbralikkusest. 

Uus Double Block Grip disain pakub suurepärast haardumist ja juhitavust, samas kui oma klassi parima jäätulemuse tagavad ainulaadsed Arctic Grip kristallid.

Puhas talvine haare ja tasakaalustatud juhitavus
Ülim sõidumugavus ja vaikus
Keskkonnasõbralik liikuvus koos kütusesäästugaPUHAS HAARE

Uus Hakkapeliitta R5 katab kõik põhjamaised talveolud ning toimib etteaimatavalt paljal, märjal, jäisel ja lumisel teel. Uus Double Block Grip disain pakub suurepärast haarduvust ja juhitavust, samas kui suurepärase jääomaduse tagavad ainulaadsed Arctic Grip kristallid.

Mikroskoopilised kristallid töötavad nagu sisseehitatud n a a s t u d. Rehvi kuludes kerkivad kristallid esile ja aktiveerivad vajaliku haarduvuse reservi.


PUHAS VAIKUS
Rehvimüra võib sõidumugavust oluliselt mõjutada. Madalam müratase võib muuta reisi mugavamaks ja juhi jaoks vähem kurnavaks. Uus Hakkapeliitta R5 pakub sujuvat, mugavat ja ühtlast helii. Meeldivad helitasemed on saavutatud, kõrvaldades kõige häirivamad müra tipud, mida inimkõrv suudab eristada. Uus Silent Touch turvisekujundus pakub tänu uuele turviseploki jaotusele mugavat ja meeldivat veeremist.

7. HANKOOK WINTER I*CEPT RS3 W462 LAMELLTagurpidi V-kujulised poolsooned
Pööratud V-kujulised sooned on projekteeritud põhisoonte vastas, parandades haarduvust lumistel teedel.


Mikroserv
Peasoonte servade ümber paigutatud lamellid suurendavad kontaktpinda, pakkudes paremat haardumist käänulistel lumistel teedel.


3D talvine lamell
3D siksakilised lamellid vähendavad turviseplokkide vibratsiooni, parandades rehvi haardumist ja pidurdusvõimet

8. NOKIAN Nordman 8 naast SÕIDUAUTO/MAASTURUUED NOKIAN NORDMAN NAASTREHVID PÕHJAMAISEKS TALVEILMAKS
Nokian Tires Nordman 8 naastrehv on tasakaalustatud ja ohutu nii jääl kui lumel. Sõidutunnetus on täpne ja lihtne nii libedaga kui ka külma ilmaga. Eco Stud 8 naastude kontseptsioon toob turvalisuse muutuvatesse talvetingimustesse.

TÄPNE HAARE JÄÄL JA LUMEL
RAHULIK KONTROLLITUNNE
VAIKNE REHVIMÜRA, MUGAVAM REISIMINE

Eco Stud 8 naastu kontseptsioon
Rohkem talvist haardumist, sõidumugavust ja kulumiskindlust
Keskkonnasõbralik, mitme teraga ja lai ankurnaast, ääriku disain, mis vähendab naastu mõju ja Eco Stud naastupadi, mis suurendab naastu jõudlust ja summutab teekontakti.