Hi Gear
Viimase viieteistkümne aasta jooksul on toimunud olulised muutused autokeemia tööstuses. Kasvavad sissetulekud on toonud kaasa selle , et ostetakse järjest uuemad ja võimsamad sõidukid. Sõidukite kvaliteet on oluliselt paranenud ja tootjad annavad oma sõidukitele garantiisid 80 000 kuni 160 000 Km. Nii bensiini-kui ka diiselkütuse kvaliteet on paranenud ja enamik nafta ettevõteteid lisavad puhastusaineid oma kütusesse.

Selles keskkonnas kerkis üheksakümnendate aastate algul esile uus firma - Hi-Gear Products, Inc. Hi-Gear Products omanikeks on autotööstuse professionaalid, kes on antud valdkonda täielikult pühendunud. Tehniline toena on firmas tööl tosin kõrgelt tunnustatud füüsikut ja keemikut, kellel igalühel on autokeemia valdkonnas kogemus 20-40 aastat.

Hi-Gear Product’s eesmärgiks on pakkuda nõudlikule tarbijale ja professionaalsele mehhaanikule täielikku valikut kõrgema klassi kvaliteediga autokeemiat. Valikust ei ole puudu ühtegi olulist toodet.

Enne kui toote on heaks kiidetud Hi-Gear, testitakse seda mitmes laboratooriumis, kasutades kõige uusimaid ja keerukamaid testimisvahendeid, test mootoreid ja tehnoloogiaid , samuti viiakse läbi tuhandeid kilomeetreid reaalseid sõidukatsetusi.

Me kutsume Hi-Gear Products, Inc-t autokeemia ja autokosmeetika firmaks , mis on pühendunud pakkumaks kõrgeima kvaliteediga tooteid, mida läheb vaja nii autode, veoautode, põllumajandussõidukite, kaevandus-, ehitus-ja metsatöömasinate juures.

Me usume, et kui ostate pihusti puhasti, on Teil ka õigus eeldada, et see ohutult puhastab pihustid, parandab auto jõudlust. Me kohaldame seda filosoofiat kõigi meie autotööstuse toodetele. Hi-Gear tooted teevad reaalselt seda, mida nad lubavad! Usume, et just selle filosoofia tõttu on meie äri kahekordistunud peaaegu igal aastal.

Sisenedes järjest uutele turgudele kasvab meie äri jätkuvalt jõuliselt, sest autohuvilised leiavad pärast esimest kasutamist, et Hi-Gear tooted on parimad mis on saadaval.

Nagu ka Teie ise, nii olema ka meie kõik firmas Hi-Gear Products autohuvilised ja soovime Teie parimaid sõiduelamusi. Me teame, et te leiate Hi-Gear tooteid, mis vastavad täpselt Teie vajadustele.

Vaata Tooteid siit
Fotod Hi-Gear'i tootmistsehhist (Fitchburg MA, USA)