Mootoriõli 4T Castrol 0W-30 Edge Ti A5/B5 1L

Kõik tooted saadaval ainult e-poes

14,50€
15,90€ -9%
Tarneaeg väljastuspunkti 1tp / koju 2-3tp
LISA OSTUKORVI
Toote ID: 326692
Kood: 0W30.1L.CASTROL.A5/B5
Bränd: Castrol
https://i.ak24.ee/mf/medium/castrol.jpg

Castrol EDGE Titanium FST 0W-30 A5/B5

Väheviskoosne transpordikütust säästev sünteesmootoriõli sobib aastaringseks kasutamiseks Volvo sõiduautode ja kaubikute (varem furgoonautode) võimsates (kõrge jõudlusega) normaallaadimisega ja turboülelaadimisega bensiini- ning kergkoormatud diiselmootorites ja teiste autotootjate mootorites, kus autotootja soovitab kasutada SAE viskoossusklassi SAE 0W-30 ja kvaliteediklasse ACEA A1/B1, A5/B5, API SL, ILSAC GF-2 või varasematele kvaliteediklassidele vastavaid mootoriõlisid.

Castrol EDGE Titanium FST 0W-30 A5/B5 on kõrgeima kvaliteediga mootoriõli ja spetsiaalselt välja töötatud koostöös Castroli ning Volvo Car Group teadlastega, mistõttu on see mootoriõli eriti sobilik ja soovituslik kasutamiseks Volvo sõiduautode mootorites.

Seda mootoriõli võib kasutada ka pikendatud õlivahetusvälbaga mootorites ja neis Volvo sõidukite mootorites, mille heitgaaside järeltöötlussüsteemid on varustatud kübemetepüüdefiltritega (DPF) ja kolmiskatalüüsjärelpõletitega (TWC). Mootoriõli valikul lähtu alati mootorsõiduki omaniku käsiraamatust, SAE viskoossusklassist, mootoriõli kvaliteediklassidest ja OEM nõuetest.

Kvaliteediklassid ja OEM heakskiidud:

  • SAE 0W-30
  • ACEA A1/B1, A5/B5
  • API SL
  • ILSAC GF-2 
  • 95200377 volvo

Castrol

Innovatsiooni ja suure jõudlusega mootoriõlide poolest tuntud Castrol on rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärk. Tegutsedes 130 riigis ja andes tööd enam kui 12 000 inimesele, arendame ja toodame 5000 esmaklassilist määrdeainet tarbija-, kaubandus-, mere- ja tööstusturgude jaoks.
Tipptasemel teadus- ja arendustegevuse liikumapanev jõud on Castroli paljude selle sajandi esimeste toodete taga, näiteks suure jõudlusega Castrol GTX – millest on saanud üks kuulsamaid mootoriõlisid maailmas.
Castroli asutas Londonis 1899. aastal uuendaja Charles Cheers Wakefield – mees, kes tunnistas sisepõlemismootori potentsiaali tuleviku jõuks. Tehes tihedat koostööd klientidega, oli Wakefieldi eesmärk toota kõrgeima kvaliteediga mootoriõlisid, mida testiti vastupidavuse piirini.