Mootoriõli Power 1 Racing 4T SAE 10W-50 4L Castrol

Kõik tooted saadaval ainult e-poes

35,60€
39,00€ -9%
Tarneaeg väljastuspunkti 1tp / koju 2-3tp
LISA OSTUKORVI
Toote ID: 962
Kood: CAS POWER RACING 4T 4
Bränd: Castrol
https://i.ak24.ee/mf/medium/castrol.jpg
Power1 racing Kaasaegne täissünteetiline mootoriõli 4-taktilistele mootorrattamootoritele. Parandab kiirendusnäitajaid ning tõstab mootori võimsust. API SG, JASO MA2.


Castrol Power 1 Racing 4T on täissünteetiline mootoriõli kaasaegsele, suure jõudlusega 4-taktilisele sportrattale, mis suurendab mootori kiirendust ja võimsust kuni maksimumini.
Castrol Power 1 Racing 4t, mis kasutab "Race Derived tehnoloogia", mis põhineb Castroli pikal ja edukal võidusõiduliidul, voolab kiiresti ja püsib tugev, vähendades mootori sisemist hõõrdumist isegi kõige raskemates sõidutingimustes.
Seda on testitud ja tõestatud, et see tagab gaasipedaali puudutamisel erakordse kiirenduse ja võimsuse.
Trizone Technology™ Castroli lisaeelis tagab kompromissitu jõudluse kaitse ja selle ülima jõudluse ekstreemse sõidu jaoks.
Rakendus
Castrol Power 1 Racing 4T on loodud suure jõudlusega 4-taktiliste sportrataste jaoks, et pakkuda optimaalset võimsust ja kaitset kogu sõidu ajal.
See sobib kõigi 4-taktiliste mootorrataste markidega, nii karburaatori kui ka kütuse sissepritsega, kus soovitatakse API SL (ja alla selle) ja JASO MA või MA2 spetsifikatsioone.
Eelised
- Ülim jõudlus ekstreemses sõidus – õli voolab kiiresti ja püsib tugev, vähendades mootori sisemist hõõrdumist
- Testitud ja tõestatud, et see tagab gaasipedaali puudutamisel erakordse kiirenduse
- Täissünteetiline 4-taktilise mootorratta mootoriõli mootori, siduri ja käikude Trizone kaitsega
- Vastab katalüsaatoriga mootoritele esitatavatele nõuetele

Castrol

Innovatsiooni ja suure jõudlusega mootoriõlide poolest tuntud Castrol on rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärk. Tegutsedes 130 riigis ja andes tööd enam kui 12 000 inimesele, arendame ja toodame 5000 esmaklassilist määrdeainet tarbija-, kaubandus-, mere- ja tööstusturgude jaoks.
Tipptasemel teadus- ja arendustegevuse liikumapanev jõud on Castroli paljude selle sajandi esimeste toodete taga, näiteks suure jõudlusega Castrol GTX – millest on saanud üks kuulsamaid mootoriõlisid maailmas.
Castroli asutas Londonis 1899. aastal uuendaja Charles Cheers Wakefield – mees, kes tunnistas sisepõlemismootori potentsiaali tuleviku jõuks. Tehes tihedat koostööd klientidega, oli Wakefieldi eesmärk toota kõrgeima kvaliteediga mootoriõlisid, mida testiti vastupidavuse piirini.