Roostemuundur - roostesurm aeros. 255gr

Kõik tooted saadaval ainult e-poes

9,70€
12,00€ -20%
Tarneaeg väljastuspunkti 1tp / koju 2-3tp
LISA OSTUKORVI
Toote ID: 41
Kood: HG5718
Bränd: Hi-Gear (USA)
https://i.ak24.ee/mf/medium/hi-gear-usa.jpg

Rust treatment "no rust"
Muudab rooste krundiks, tekitades pinnale niiskuskindla ja lahustikindla tumedat värvi kihi. Aine kandmisel metallpinnale toimub keemiline muundumine, mille käigus tekib pinnale kaitsev kiht. Suurendab pinna nakkuvust järgnevate kihtide jaoks ja ennetab rooste levikut. Kasutatakse temperatuuril +10 kuni +30 kraadi. Töötlemise lõpptulemusena saate pinna, mis on vastupidav lahutsi toimele ning omab väga head nakkuvust kandmaks peale värvi.

Kasutamine:
1. Valmistage pind ette: pind peab olema kuiv ja mustuseta, õlide ja määreteta. Puhastaga pind silikoonieemaldajaga. Eemaldage võimalikult palju rooste mehaaniliselt (kasutades jämedat liivapaberit või metallharja). Enne kasutamist loksutage pudelit korralikult.
2. Pihusta roostemuundur  eelnevalt ettevalmistatud pinnale. Loksutage pudelit kasutamise ajal perioodiliselt. Hoidke pudelit töödeldavast pinnast 15-30 cm kaugusel. Pihustage roostes metallpindadele, kuni saadakse ühtlane kate. Vältige tilkumist.
3. Pihustage mitu (2-3 või enam) õhukest kihti vähemalt kahe minutilise intervalliga. Viimistleda võite kui pind on kuivanud (tekib tume kaitsekiht). Puhastage roostemuunduri ülejääk piiritusega.
4. Oodake ennem pinna töötlemise alustamist 2–3 tundi, kui täiendavat katmist ei plaanita.
5. Laske töödeldud pindadel 24 tundi kuivada, enne kui alustate värvimist. Lahustite ja puhastusainete kasutamine ei kahjusta tekkivat katet.
6. Enne värvimist lihvige peene liivapaberiga. Vajadusel on lubatud kruntvärvi täiendav kasutamine.

Info tootja kohta (Hi-Gear Products)
 

Hi-Gear (USA)

Hi-Gear Products Inc. on USA firma mis on spetsialiseerunud auotkeemia ja kosmeetikatoodete tootmisele. Väga populaarsed ja hästi toimivad on Hi-Gear'i kütuse- ja õlilisandid, metallikonditsioneerid. Loe firma tutvustust siit.

 
Toode saadaval ainult e-poest tellides