0
0.00 €

KARCHER RM 770 Universaalne puhastusvahend, pindaktiivsete ainete vaba

11.89 €
Tarneaeg poodi 1tp / koju 2-3tp
LISA OSTUKORVI
Toote ID: 528074
Kood: 6.295-489.0
Tootja: Kärcher
https://static.ak24.ee/img_mf/249/karcher.jpg
 • Toote kirjeldus
 • Küsi lisainfot
 • Universaalne puhastusvahend, pindaktiivsete ainete vaba RM 770

  Võimas puhastusvahend, mis ei sisalda pindaktiivseid aineid ja sobib kõikidele tekstiilide, elastsete ja kõvade põrandakatete ning ka lagede ja seinte puhastamiseks. Eemaldab tõrksa tahma, õli, rasva- ja nikotiiniplekid. Pakub kauakestvat kaitset mustuse ja plekkide vastu. Pikem puhastusintervall.

  Omadused ■ Tõhus ja tensiidivaba universaalne puhastusvahend vahepealseks puhastuseks ■ Lahustab paakunud õli, rasva ja anorgaanilised plekid ■ Sobib kõikidele tekstiilidele, elastsetele ja kõvadel põrandakatetele ning ka lagedele ja seintele. ■ Aitab vältida mustuse kogunemist ■ Ei sisalda tensiide, lahusteid ega ensüüme ■ Vähese vahutavusega ■ Õrnatoimeline puhastus ■ NTA-vaba

  Kasutusala ■ Pihustusseadmetega masinad ■ Ühekettalised masinad ■ juhend+ ■ Pihustusseadmed ■ Põrandapesumasinad

  Pihustiga puhastid ■ Doseerige õiges koguses puhastusvahendit ja segage see puhta veega. ■ Puhastage tekstiilkatted ülekattuvate sektsioonidena ja kõigest ühe protseduurina (pihustamine/imemine samaaegselt) või kahe protseduurina (pihustamine/leotamine ja seejärel imemine). ■ Loputage puhastatud pind seadme abil puhta veega. Ühekettaline masin ■ Imege tekstiilpinnad tolmuimejaga puhtaks. ■ Doseerige õiges koguses puhastusvahendit ja segage see puhta veega. ■ Kui seadmel on olemas integreeritud puhastusvahendi paak, valage lahjendamata toode sinna. ■ Pihustage puhastuslahust ühtlaselt tekstiilpinnale. ■ Puhastage harja või padjaga. ■ Laske esemel täielikult kuivada.
  Pihustusseade ■ Doseerige õiges koguses puhastusvahendit ja segage see puhta veega. ■ Kandke pesuvahendi lahus tootele. ■ Laske mõjuda. ■ Toimimisaeg 5-10 minutit, sõltuvalt määrdumise astmest. ■
  Käsipuhastus švammi või harjaga. ■ Loputage puhta veega.

  juhend+ ■ Doseerige õiges koguses puhastusvahendit ja segage see puhta veega. ■ Käsipuhastus švammi või harjaga. ■ Loputage puhta veega.

  Kasutusjuhised: ■ Enne vahendi pealekandmist proovige selle sobivust materjaliga vähenähtaval kohal. ■ Tagage piisav ventilatsioon. ■ Hoiustage külmumistemperatuuride eest kaitstud kohas.

 • * Sinu nimi:
  * Sinu e-mail:
  Sinu telefon:
  * Küsimus:
X
Järelmaksu kalkulaator
Hind 0 €
Kogus
Summa 0 €
Periood  
Sissemaksu suurus  
Kuumakse
0 €
loading