Uus Nokian Hakkapeliitta 10 naastrehv

Uus Nokian Hakkapeliitta 10 naastrehv ​​​​2021a mudel! 

MEELERAHU PÕHJAMAISESSE TALVE

JÄRGMISE PÕLVE OHUTUS
Uus Nokian Hakkapeliitta 10 naastrehv on valmistatud selleks, et tagada ülim ohutus olukordades, kus seda kõige rohkem vajatakse. Uue põlvkonna ohutust pakkuv uus Nokian Hakkapeliitta 10 on uuenduslik kombinatsioon suurepärasest talvehaardest, sõidumugavusest ja keskkonnasõbralikkusest. Nokian Rehvide Double Stud Technology pakub maksimaalset ohutust jääl ja lumel, kuna keskmised naastud parandavad kiirendust ja pidurdusomadusi, samal ajal kui õlapiirkondade naastud maksimeerivad haardumist pööramise ja sõiduraja vahetamise ajal.

ÜLIM OHUTUS - SUPER haare jääl ja lumel
MAKSIMAALNE SÕITMISMUGAVUS MEELDIVATE HELITASEMETEGA
Ametlikult lubatud kasutamiseks talvel


SOOVITAME SEDA REHVI KA ELEKTRI- JA HÜBRIDAUTODELE
Õige rehvivalik võib parandada auto ohutust ja sõidumugavust ning suurendada selle tööulatust veelgi. Meie laiaulatuslik tootevalik üle 400 rehvi pakub ainulaadset haarduvust ja skandinaavialikku meelerahu. 

Suurimad väljakutsed talvisel ajal ja ohtlikes teeoludes on pidurdustõhusus ja haarduvuse puudumine kurvides ja lumega täidetud teedel sõiduradade vahetamisel. Kõige nõudlikumates sõiduoludes on talverehvid esimene kaitseliin. Kõik naastud on paigutatud ja paigutatud kasutades tipptehnoloogilist naastutamistehnoloogiat ning uued tähekujulised naastud on pööratud rehvi mõlemale õlale 180 kraadi, et need oleksid optimaalse nurga all teekattega.

KAHEKORDSE NAASTU TEHNOLOOGIA
Maksimaalne ohutus jääl ja lumel

Kaasaegne Nokian Hakkapeliitta 10 naastude lahendus laiendab haardepiiri ja annab juhile rohkem aega reageerida, enne kui haare kaob ja auto juhitavuse kaotab.
Keskel olevad naastud parandavad kiirendust ja pidurdusvõimet. Rehvi mõlema õla tähekujulised naastud on pööratud 180 kraadi, et naastude servad oleksid alati teepinnaga kokku puutudes optimaalses asendis. See maksimeerib haarduvust pööramisel ja sõiduraja vahetamisel ning tagab suurepärase haarduvuse ja juhitavuse külgedel. Meeldiv helitugevus ja sõidumugavus saavutatakse naastude optimeeritud paigutuse abil.

SILENTDRIVE ™ TEHNOLOOGIA – MAKSIMAALSE SÕIDUMIGAVUSE EEST

Elektriautod on vaiksed, mistõttu vaikne rehvimüra on mugavuse küsimus. Uue Nokian Hakkapeliitta 10 EV erakordselt vaikse heli teeb võimalikuks rehvi sisepinnale lisatud vahukiht. Uus SilentDrive™ tehnoloogia summutab häirivat naastumüra , mille tulemuseks on vaiksem rehvimüra, vähem müra sõitjateruumis ja mugavam sõit.
ÜLIM PÜSIVUS JA KONTROLLITUD JUHITAVUS
Kuigi laitmatu haardumine jääga on hädavajalik, on stabiilne jõudlus märgadel, kuivadel ja lumega kaetud teedel samuti võtmetegur erinevates talvetingimustes. Üks kõige raskemini käsitletavaid tingimusi on lörts, eriti kui see on tiheda liiklusega kiirteel sõiduradade vahel veidi külmunud. Nokian Hakkapeliitta 10 turvisemuster on tugevalt lamestatud, mida juhid kogevad parema stabiilsuse ja täiustatud haarduvusega lumel. Rehvimustri keskosa on väga jäik, mis muudab sõidureaktsiooni paljal teel täpseks ilma talvist haardumist kahjustamata.

Pinnapealne kummisegu

Võrratu jõudlus kõigis tingimustes

Muljetavaldav talvine haardumine ja madal veeretakistus. Uue põlvkonna pinnakummisegu kasutab tipptasemel segamistehnoloogiat ja kvaliteetseid tooraineid, tänu millele pakub Nokian Hakkapeliitta 10 EV talvist ülimat haarduvust ning on stabiilne ka pehmema ilmaga. Madal veeretakistus säästab kütust ja vähendab kahjulikke heitgaase.

Talveohutuse indikaator (WSI)
Patenteeritud turvalisus


Patenteeritud Winter Safety Indicator (WSI) rehvi pinnal suurendab ohutust. Sellel on lumehelbe sümbol ja järelejäänud soone sügavuse suurus millimeetrites. Lumehelbe sümbolit kuvatakse seni, kuni soone sügavus on neli millimeetrit. Kui sümbol on kulunud, on ohutuse tagamiseks soovitatav osta uued talverehvid.

Jätkusuutlik ohutus
Kuigi Nokian Hakkapeliitta 10 on hõlpsasti võimeline nõudlikel ja külmadel talvepäevadel, on see mõeldud kasutamiseks laias temperatuurivahemikus. Uus turvisesegu võimaldab rehvil hoida haaret alates pehmest talveilmast kuni külmavate lumetormideni. Madal veeretakistus säästab kütust ja vähendab kahjulikke heitmeid. Kergelt veereva turvisemustriga tooraine leidlik kasutamine muudab Nokian Hakkapeliitta 10 juhtidele säästvamaks valikuks.